0

Pirkėjų atsiliepimai

Augalai pirčiai

Kaina: 1,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 1.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Augalai pirčiai" aprašymas

Knygelėje "Augalai pirčiai" supažindinama su vaistingais augalais, jų poveikiu ir nauda pirtyje, vantų savybėmis, įdomiais deriniais.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Augalai pirčiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie vaistažoles

Red. V. Neverdauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Augalai pirčiai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Augalai pirčiai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Augalai pirčiai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Augalai pirčiai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Red. V. Neverdauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Augalai pirčiai" perkama kartu