0

Aukštosios matematikos pagrindai vadybininkams

Internetu: 5,97 €
Knygyne: 6,15 €*
Sutaupote: 0.18 € (3%)
  • Pristatymo trukmė: 3-6 darbo dienos
Turime sandėlyje
Informacija

Aukštosios matematikos pagrindai vadybininkams

  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 191
  • ISBN ar kodas: 9955695404

5.97 In stock
Į krepšelį
Aprašymas
Tai pagalbinė knyga aukštųjų neuniversitetinių studijų studentams, kurią sudaro dvi dalys. Ji skirta verslo vadybos studijų programos klausytojams. Šia knyga siekiama supažindinti skaitytoją su svarbiausiais aukštosios matematikos faktais. Juk kvalifikuotas vadybininkas turetų organizuoti savo veiklą ne vien tik remdamasis savo ar kitų patirtimi bei skaičiavimais, bet ir plačiau suvokti vienokių ar kitokių sprendimų ribas. Toks vadybininkas turėtų mokėti sudaryti kilusios problemos matematinį modelį ir atlikti išsamią analizę.
Pirmojoje knygos dalyje rasite aibių teorijos, matematinės logikos, analizinės geometrijos, tiesinės algebros svarbiausių savokų apibrėžimus, teoremas, kurios taikomos sprendžiant uždavinius. Daug dėmesio skiriama pavyzdžiams. Be to, kiekvieno skyriaus gale pateikiamos užduotys savarankiškam darbui. Jos leis skaitytojui pasitikrinti, ar pavyko jam perprasti vieną ar kitą metodą ir sėkmingai pasirengti tolesnių skyrių analizei.
Pirmieji du skyriai - Aibės. Aibių veiksmai ir matematinės logikos elementai- parengiamieji, tačiau ne mažiau svarbūs. Juk aibė - viena svarbiausių matematikos savokų, o logika skatina ne tik matematinį mastymą, bet verčia atidžiau žvelgti į aplinkoje vykstančius procesus, nustatyti jų ryšius.
Analizinės geometrijos, tiesinės algebros elementų, tiesinių nelygybių sistemų prireikia nagrinėjant ekonominių uždavinių matematinius modelius ir ieškant optimalių sprendimų.
Ekonominių optimizavimo uždavinių matematiniai modeliai- skyrius, kuris leis skaitytojui suvokti matematikos faktų taikymo galimybes praktinėje veikloje.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu