Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Balansas. Skanus maistas ir sveikos gyvensenos idėjos aktyviems žmonėms

Šiuo metu neparduodama

2022-10-31 12.99 SoldOut

Knygos "Balansas. Skanus maistas ir sveikos gyvensenos idėjos aktyviems žmonėms" aprašymas

Šiai knygai sukurti susitiko trys asmenybės – sveikos mitybos ekspertė Vaida Kurpienė, virtuvės šefas Martynas Praškevičius ir sportininkė mėgėja Aistė Šeibokaitė. Visi trys siekė pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi su žmonėmis, kurie sportuoja savo malonumui ir nori maitintis skaniai, sveikai ir subalansuotai.

Knygoje "Balansas. Skanus maistas ir sveikos gyvensenos idėjos aktyviems žmonėms" pagal sveikos mitybos principus sukurtus receptus papildo maistingumo verčių apskaičiavimai, visų knygos rengėjų bendrai rašyti patarimai, kaip teisingai pasigaminti, derinti skonius, kuo keisti neturimą ingredientą ar kodėl vertingas vienas arba kitas produktas.

Ką valgyti pusryčiams, pietums ir vakarienei, kai sportuoji?
Ar galima užkandžiauti?
Kodėl norisi deserto?
Kaip pasiruošti, kai laukia ypač aktyvi diena gryname ore ar varžybos?
Kodėl taip svarbu išsimiegoti?

Į šiuos klausimus knygoje atsako sveikos mitybos specialistė Vaida Kurpienė, studijos „Sulieknėk sveikai" vadovė.

"Savo receptais noriu išmokyti ir jus naujų patiekalų ruošimo būdų ar nedidelių technikų, kaip iš paprastų šviežių produktų pasigaminti gilaus ir išieškoto skonio turinčius sveikus patiekalus. Tai – mano, virtuvės šefo, misija" – sako Martynas Praškevičius, restorano „Stebuklai" šeimininkas.

Mitas, kad siekdami gerų rezultatų sportininkai mėgėjai kasdien turi valgyti tik sausą vištieną ir varškę!

Knygos autoriai įrodo, kad sveikas, teisingai pagamintas ir laiku valgomas maistas ne tik suteikia energijos, bet taip pat gali būti ir skanus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Balansas. Skanus maistas ir sveikos gyvensenos idėjos aktyviems žmonėms"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Sveikos mitybos knygos

Vaida Kurpienė, Martynas Praškevičius, Aistė Šeibokaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Balansas. Skanus maistas ir sveikos gyvensenos idėjos aktyviems žmonėms", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Balansas. Skanus maistas ir sveikos gyvensenos idėjos aktyviems žmonėms" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Balansas. Skanus maistas ir sveikos gyvensenos idėjos aktyviems žmonėms" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Balansas. Skanus maistas ir sveikos gyvensenos idėjos aktyviems žmonėms"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vaida Kurpienė, Martynas Praškevičius, Aistė Šeibokaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Balansas. Skanus maistas ir sveikos gyvensenos idėjos aktyviems žmonėms" perkama kartu