0

Berniukas ir jo mylinti širdis

5.0
(3 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2017-11-18 Tomas

Gera knyga, su dukra skaitom kiekviena vakara. Paveiksliukai jai labai patinka

Informacija

Berniukas ir jo mylinti širdis

  • Leidėjas: Mažoji princo fondas
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 27x33, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 28
  • ISBN ar kodas: 9786099589701

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Naujas žvilgsnis į plakato ir iliustracijos meistro Stasio Eidrigevičiaus kaukių, veidų pasaulį, perteiktas prancūzų rašytojo Francois Davido poetiniais vaizdiniais.


Tekstas „Berniukas ir jo mylinti širdis“ prasideda kaip pasaka. Tristano širdis tokia didelė, kad sugeria viską, ką berniukas įsimyli, ir jis tampa viskuo, į ką įsižiūri: jį žavinčiu asilu, mylimu katinu, tulpe! Kovodamas su šia bėda, Tristanas žiūri į bulvių krepšį, ir žybt - jo veidas pavirsta į bulvių krepšį. Tristano atjautos galia tokia didelė, kad jis tampa ir pikto žvilgsnio vyru, ir žiauriai besijuokiančia moterimi. Su niekuo negalėdamas gyventi, neturėdamas kuo pasikliauti, tegali žvelgti į savo paties veidą ir galiausiai tapti savimi.


Provokuojanti, jaudinanti knyga „Berniukas ir jo mylinti širdis“ skatina save klausti, kas esi, gilintis į save. Įspūdingai meistriškas ir giliamintis albumas vaikams bei suaugusiems.


Francois Davidas, prancūzų poetas, verčiamas į įvairias kalbas, dramaturgas, literatūros ir teatro dėstytojas-lektoriusStasys Eidrigevičius, pasaulinio garso menininkas, plakatų, iliustracijų, ekslibrisų, instaliacijų ir scenografijos kūrėjasRamutė Skučaitė, poetė, dramaturgė, vertėja, su kurios kūriniais, Lietuvoje išaugo ne viena tėvų ir vaikų karta


Iš prancūzų kalbos vertė Ramutė Skučaitė

2017-11-18

Gera knyga, su dukra skaitom kiekviena vakara. Paveiksliukai jai labai patinka

2017-11-14

Ne tik grazi, bet ir pamokanti

2017-11-14

Iliustracijos atima žadą. Manau, kad ši knyga ne tik vaikams, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Ji ir mane paskatino susimąstyti apie meilę, atsidavimą... Esu taip pat grafiko S.Eidrigevičiaus gerbėja, tad mane pakerėjo ir tai, kad į šią knygą įtraukti ir jo mėgstami meno motyvai - tikrieji veidai ir kaukės, kuriomis kartais prisidengiame, bandydami kažką nuslėpti... Kartais pirmam plane matome kaukę, o kartais - besislepiantį už jos veidą. Nuostabi knyga!

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu