0

Besivejant laimę

  • Nuolaida knygai -21%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Internetu: 15,69 €
Knygyne: 19,69 €*
Sutaupote: 4.00 € (21%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Besivejant laimę

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 592
  • ISBN ar kodas: 9786090134795

15.69 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Epinė amerikiečių rašytojo Douglas Kennedy istorija apie meilę ir likimo išdaigas, kurios lemia ne vienos kartos gyvenimus. „Besivejant laimę“ – tai pasakojimas, persisunkęs pakilios pokarinio Niujorko dvasios ir bėgant laikui nekintančios meilės.


1945 metai, Manhatanas, Padėkos dienos išvakarės. Karas baigėsi, o Eriko Smito vakarėlis įsisiūbuoja – visi jo geriausi, protingiausi draugai iš Grinvičo rajono yra čia. Yra ir jo sesuo Sara – nepriklausoma, atvira jauna moteris, tik pradėjusi savo kelią didžiuliame miestą.


Sara – jauna rašytoja, nepaklususi tėvų norams, palikusi Hartfordą ir pradedanti savo literatūrinį kelią pokariniame Niujorke. Ji gavo trokštamą darbą žurnale „Life“ ir mielai atvyksta pasilinksminti į brolio organizuojamą vakarėlį.


O tuomet į vakarėlį įžengia Džekas Malounas – Jungtinių Amerikos Valstijų kariuomenės žurnalistas, ką tik grįžęs iš karą pralaimėjusios Vokietijos. Tai žmogus, kurio požiūris į pasaulį absoliučiai skiriasi nuo Eriko ir jo draugų. Šis lemtingas Saros ir Džeko susitikimas ir jų pasirinkimai bei sprendimai, kuriuos jie priims vėliau, smarkiai paveiks juos pačius ir jų artimuosius.


Knygos „Besivejant laimę“ istorija nukels į dabartinį Manhataną, kur Džeko duktė Keitė kankinsis ieškodama savęs ir bandydama surasti savo kelią. Tačiau tai padaryti sunku, nenujaučiant, kokios praeities jėgos suformavo jos asmenybę ir likimą.


„Besivejant laimę“ – tragiška meilės istorija, išsiskleidusi tarp energingo optimizmo pokario Niujorke ir po to sekusio Makartnio epochos košmaro. Tai istorija apie lemiamus moralinius pasirinkimus, ištikimybę ir likimo švystelėtus atsitiktinumus.


„D. Kennedy pasakoja šią epinę istoriją, pasitelkdamas aštrų žvilgsnį ir žvitrų tempą. Nepaprastai nuoširdi meilės istorija“.

Publishers Weekly


„D. Kennedy gyvai vaizduoja svaiginančią Niujorko atmosferą po Antrojo pasaulinio karo, dirbančių moterų statusą šeštajame dešimtmetyje, Makartnio epochos baisumus ir širdies kelius, kurie nekinta. Romantiškas, platus pasakojimas bus itin patrauklus istorinių ir moterų romanų gerbėjams“.

Library Journal


Douglas Kennedy (g. 1955 m.) – gimė Manhatane, šiuo metu gyvena tarp Londono, Niujorko ir Monrealio. Yra išleidęs 11 romanų, prieš pradėdamas rašyti romanus, kūrė pjeses, yra parašęs kelionių knygą. Jo darbai verčiami į 22 kalbas. Rašytojas itin mėgstamas Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos skaitytojų.


Iš anglų kalbos vertė Zita Marienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu