0

Bibliotekininkė

3.2
(4 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama
Bet jus tikrai sudomins kuri nors knygą iš pasiūlymo ATPIGO! ar POPULIARIAUSIŲ KNYGŲ!
2014-01-29 sonia

manau, kad erotinė literatūra niekada ir neplanavo kitų tikslų - tik pailsinti protą :))

Informacija

Bibliotekininkė

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 400
  • ISBN ar kodas: 9786094035333

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
„Atėjo diena, kai pirmą kartą skyriau penkias žvaigždutes erotinei knygai.“
Manhattan Reader

Regina Finč, protinga ir knygas be galo mėgstanti mergina iš mažo miestelio, gavo išsvajotą darbą pagrindiniame Niujorko viešosios bibliotekos skyriuje. Garbinamos knygų šventovės salėse ir saugyklose atskleidusi niekingus jauno palaidūno milijonieriaus seksualinius nuotykius patiria sumišusį pasibjaurėjimo ir aistros jausmą, kuris grasina ją praryti. Tik susipažinusi su Bettie Page, garsiosios Amerikos sekso ikonos, darbu ir seksualumo prabudimu Regina gali tikėtis atrasti savo seksualumą ir sugundyti vyrą, kurį myli.

Logan Belle yra rašytojos Jamie Brenner, kuri aštuntoje klasėje slapta pasiskolinusi iš bibliotekos erotinį romaną prisiekė rašyti „seksualias“ knygas užaugusi, slapyvardis. Prieš tapdama rašytoja, kurios erotiniai kūriniai verčiami į kitas kalbas ir garbinami moterų literatūros skaitovų, Jamie padirbėjo grimuotoja, advokato padėjėja ir literatūros agente. Erotinės trilogijos "Blue Angel" ir romano "The Gin Lovers" autorė gyvena Manhatane, augina dvi dukras, kurioms kol kas draudžiama skaityti mamos kūrinius.

Iš anglų kalbos vertė Kristina Lukoševičė
2014-12-15 Super pritariu Simonai

nieko naujo neatrado, 9 1/2 savaitės ir de Sado kratinys. Ir ne geraja prasme. Čia ne erotiika. Čia pigi por... norėjau sakyti "...nografija", bet ne, čia pigi .... "nucha". Deja, rodo "Obuolio" redakcijos lygį....

2014-01-29 sonia

manau, kad erotinė literatūra niekada ir neplanavo kitų tikslų - tik pailsinti protą :))

2013-12-06 Simona

Dar viena pilka ir niekuo neišsiskirianti "Penkiasdešimties pilkų atspalvių" replika. Bus populiari nebrandžių skaitytojų tarpe, nes atitinka bestselerių rašymo kanonus - Pelenės ir Princo bei sekso tema niekuomet nepasensta. Vienintelis privalumas - greitai skaitosi, kai norisi pailsinti protą. Atostogų romanas, kurį be apgailestavimų galima palikti viešbutyje kaip šlamštą. Minusas - pernelyg brangiai kainuoja ir neprideda geros reputacijos leidyklai, susigundžiusiai niekalo, atnešančio greitą uždarbį publikacijai.

2013-10-11 Fransuaza

padarys perversmą miegamajam:))

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu