0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Camera obscura: Lietuvos fotografijos istorija 1839–1945

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 36.49 SoldOut

Knygos "Camera obscura: Lietuvos fotografijos istorija 1839–1945" aprašymas
Monografijoje „Camera obscura. Lietuvos fotografijos istorija“ pirmą kartą išsamiai pristatoma Lietuvos fotografijos raida 1839–1945 m. Autorės tikisi, kad čia publikuojami šaltiniai ir faktai, lyginimas su tarptautinės fotografinės kultūros kontekstu, įvardytos skirtingų politinių laikotarpių tendencijos ir fotografų kūrybos interpretacijos palengvins daugelio mokslininkų ir pedagogų darbą ieškant informacijos apie fotografijos raišką ir sklaidą Lietuvoje.

Knyga „Camera obscura. Lietuvos fotografijos istorija“ ne tik pateikia apibendrintas išvadas, bet ir iškelia naujų klausimų, į kuriuos atsakymų galės ieškoti kiti tyrinėtojai, jau turėdami mokslinį pagrindą.


Parašykite atsiliepimą apie "Camera obscura: Lietuvos fotografijos istorija 1839–1945"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Fotografijos knygos

Agnė Narušytė, Margarita Matulytė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Camera obscura: Lietuvos fotografijos istorija 1839–1945", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Camera obscura: Lietuvos fotografijos istorija 1839–1945" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Camera obscura: Lietuvos fotografijos istorija 1839–1945" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Camera obscura: Lietuvos fotografijos istorija 1839–1945"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Agnė Narušytė, Margarita Matulytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Camera obscura: Lietuvos fotografijos istorija 1839–1945" perkama kartu