⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Chemija. Kontrolinių darbų neakivaizdininkams užduotys ir jų atlikimo metodika

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 4.29 SoldOut

Knygos "Chemija. Kontrolinių darbų neakivaizdininkams užduotys ir jų atlikimo metodika" aprašymas

Mokomoji knyga "Chemija. Kontrolinių darbų neakivaizdininkams užduotys ir jų atlikimo metodika" skirta necheminių specialybių neakivaizdinio skyriaus studentams. Pataisytame leidinyje pakeistos kai kurios užduotys ir papildomai pateikta naujų užduočių su sprendimo pavyzdžiais.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Chemija. Kontrolinių darbų neakivaizdininkams užduotys ir jų atlikimo metodika"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Chemija. Kontrolinių darbų neakivaizdininkams užduotys ir jų atlikimo metodika", Stanislovas Grevys, Rozalija Navickienė, Kristina Kantminienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Stanislovas Grevys, Rozalija Navickienė, Kristina Kantminienė su knyga "Chemija. Kontrolinių darbų neakivaizdininkams užduotys ir jų atlikimo metodika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Chemija. Kontrolinių darbų neakivaizdininkams užduotys ir jų atlikimo metodika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stanislovas Grevys, Rozalija Navickienė, Kristina Kantminienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Chemija. Kontrolinių darbų neakivaizdininkams užduotys ir jų atlikimo metodika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Chemija. Kontrolinių darbų neakivaizdininkams užduotys ir jų atlikimo metodika" perkama kartu