0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Chemija. Kontrolinių darbų neakivaizdininkams užduotys ir jų atlikimo metodika

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Chemija. Kontrolinių darbų neakivaizdininkams užduotys ir jų atlikimo metodika


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 4.29 SoldOut
Knygos "Chemija. Kontrolinių darbų neakivaizdininkams užduotys ir jų atlikimo metodika" aprašymas

Mokomoji knyga "Chemija. Kontrolinių darbų neakivaizdininkams užduotys ir jų atlikimo metodika" skirta necheminių specialybių neakivaizdinio skyriaus studentams. Pataisytame leidinyje pakeistos kai kurios užduotys ir papildomai pateikta naujų užduočių su sprendimo pavyzdžiais.Parašykite atsiliepimą apie "Chemija. Kontrolinių darbų neakivaizdininkams užduotys ir jų atlikimo metodika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Chemija. Kontrolinių darbų neakivaizdininkams užduotys ir jų atlikimo metodika, kurią skaitytojams dovanoja Stanislovas Grevys, Rozalija Navickienė, Kristina Kantminienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Stanislovas Grevys, Rozalija Navickienė, Kristina Kantminienė su knyga Chemija. Kontrolinių darbų neakivaizdininkams užduotys ir jų atlikimo metodika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Chemija. Kontrolinių darbų neakivaizdininkams užduotys ir jų atlikimo metodika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stanislovas Grevys, Rozalija Navickienė, Kristina Kantminienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Chemija. Kontrolinių darbų neakivaizdininkams užduotys ir jų atlikimo metodika palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Chemija. Kontrolinių darbų neakivaizdininkams užduotys ir jų atlikimo metodika" perkama kartu