0

Dainavos padavimai (Mokinio skaitiniai)

4.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2009-09-01 skaitykit!!!

tai tikrai labai puikus ir labai grazus Vinco Kreves padavimai siulau paskaityt, nes nedaug galima rasti tokiu nuostabiu lietuviu padavimu...

Informacija

Dainavos padavimai (Mokinio skaitiniai)

  • Leidėjas: Žaltvykslė
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 146
  • ISBN ar kodas: 9986-06-118-0

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Dainavos padavimai (Mokinio skaitiniai)" aprašymas

Šiame "Mokinio skaitinių" leidinyje Vinco Krėvės sukurti Dainavos krašto padavimai spausdinami iš 1955 ir 1957 m. leidimų; kalba, išskyrus vieną kitą rašybos ir skyrybos dalyką, netaisyta.

2009-09-01

tai tikrai labai puikus ir labai grazus Vinco Kreves padavimai siulau paskaityt, nes nedaug galima rasti tokiu nuostabiu lietuviu padavimu...

Parašykite atsiliepimą apie "Dainavos padavimai (Mokinio skaitiniai)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dainavos padavimai (Mokinio skaitiniai), kurią skaitytojams dovanoja Vincas Krėvė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vincas Krėvė su knyga Dainavos padavimai (Mokinio skaitiniai) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dainavos padavimai (Mokinio skaitiniai) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vincas Krėvė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dainavos padavimai (Mokinio skaitiniai) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Dainavos padavimai (Mokinio skaitiniai)" perkama kartu