0
Internetu: 17,49 €
Knygyne: 24,99 €*
Sutaupote: 7.50 € (31%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Turime sandėlyje
Informacija

Didysis Šekspyras

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 784
  • ISBN ar kodas: 9786090402245

17.49 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Pirma kartą vienoje įspūdingoje kolekcinėje knygoje "Didysis Šekspyras" - visos svarbiausios Shakespeare'o dramos, tragedijos ir komedijos. Jeigu yra pasaulyje meilės istorijos siužetas, tai greičiausiai pirmasis jį meistriškai sukūrė Shakespeare'as.Williamas Shakespeare‘as (1564–1616) yra žinomiausias ir įtakingiausias vėlyvojo Renesanso anglų ir Vakarų Europos rašytojas, poetas ir dramaturgas. Nors aktyviai kūrė tik ketvirtį amžiaus, parašė trisdešimt aštuonias pjeses, šimtą penkiasdešimt keturis sonetus ir keturias epines poemas, jis iš naujo atrado ir apibrėžė anglų kalbą, išplėtė dramos ribas ir tapo naujųjų laikų dramaturgijos pradininku, kurio darbai iki šiol tyrinėjami ir garbinami visame pasaulyje.

Pirmasis W. Shakespeare‘o sonetų rinkinio leidimas pasirodė 1609 m. Manoma, kad paskutinė meistro sukurta pjesė buvo apie 1611 m. parašyta „Audra“, tada jis liovėsi rašęs ir niekada nebeėmė plunksnos į rankas. Sklando legenda, kad didysis Anglijos poetas mirė 1616 m. per savo gimtadienį, t. y. balandžio 23 d. Dauguma jo darbų buvo paskelbti jau po mirties.W. Shakespeare‘o kūryba ir XXI amžiuje išlieka it nepajudinama uola. Šiandien kaip niekad rašytojo pjesės vaidinamos pasaulio teatrų scenose, ekranizuojamos kine (ir ne tik Holivude), o jų šiuolaikinės interpretacijos pranoksta bet kokią fantaziją.


Jei nepamenate turbūt gariausios W. Shakespeare'o frazės "Visas pasaulis yra scena" - nieko baisaus!

Jeigu "Romei ir Džuljeta" - tai Leonardo DiCaprio, "Titas Andronikas" - tai Anthony Hopkinsas, o "Korolianas" - Ralphas Fiennesas, irgi nieko tragiško.

Tiesiog mes gyvenime tokiam amžiuje, kai garsiojo dramaturgo kūryba yra neatsiejama nuo kino ir televizoriaus. Kitaip sakant, nuo mūsų kasdienybės. O kur dar šokis, muzika, reklama ir kitos meno bei pramogų formos!

Manyti, kad Shakespeare'as šiais laikais niekam neįdomus, tai visiškai neigti tikrovę. Jo žymiai daugiau mūsų gyvenime, nei įsivaizduojame.


Iš anglų kalbos vertė Aleksys Churginas

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu