0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Dievo pėdsakais. XIX-XX a. evangeliškosios teologijos antologija

5,49 €
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*

Dievo pėdsakais. XIX-XX a. evangeliškosios teologijos antologija


2021-05-31 5.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dievo pėdsakais. XIX-XX a. evangeliškosios teologijos antologija" aprašymas
Knyga "Dievo pėdsakais. XIX-XX a. evangeliškosios teologijos antologija" - tai antologija, kurioje pristatomi iškiliausi XIX-XX a. evangeliškosios teologijos atstovų tekstai, reprezentuojantys įviriais jos kryptis, raidą ir problematiką.

Apžvalginis straipsnis skirtas išryškinti svarbiausiems evngeliškosios teologijos bruožams, istoriniam kontekstui, ypatumams ir specifikai.
Įvade glaustai pristatomi autoriai, pateikiamas analitinis kiekvieno teksto komentaras.

Iš vokiečių kalbos vertė Tomas Kiauka


Parašykite atsiliepimą apie "Dievo pėdsakais. XIX-XX a. evangeliškosios teologijos antologija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dievo pėdsakais. XIX-XX a. evangeliškosios teologijos antologija, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Wilfried Harle, Tomas Kiauka. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Wilfried Harle, Tomas Kiauka su knyga Dievo pėdsakais. XIX-XX a. evangeliškosios teologijos antologija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dievo pėdsakais. XIX-XX a. evangeliškosios teologijos antologija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Wilfried Harle, Tomas Kiauka. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dievo pėdsakais. XIX-XX a. evangeliškosios teologijos antologija palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dievo pėdsakais. XIX-XX a. evangeliškosios teologijos antologija" perkama kartu