BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Diferencialinis ir integralinis skaičiavimas. 2 dalis

į Smartpost paštomatus Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-09-30 17.49 SoldOut

Knygos "Diferencialinis ir integralinis skaičiavimas. 2 dalis" aprašymas

Šis vadovėlis yra to paties autoriaus vadovėlio pirmos dalies, išleistos 1996m., tęsinys. Jis skiriamas aukštųjų technikos mokyklų studentams. Jame išdėstytos paprastosios diferencialinės lygtys, eilutės, kartotiniai, kreiviniai ir paviršiniai integralai, lauko teorija, Furjė eilutės ir Furjė integralas, variacinio skaičiavimo pradmenys. Knygoje pateikta nemažai pavyzdžių, iliustruojančių teorinę medžiagą, taip pat uždavinių savarankiškam darbui.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Diferencialinis ir integralinis skaičiavimas. 2 dalis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Diferencialinis ir integralinis skaičiavimas. 2 dalis", Vidmantas Pekarskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vidmantas Pekarskas su knyga "Diferencialinis ir integralinis skaičiavimas. 2 dalis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Diferencialinis ir integralinis skaičiavimas. 2 dalis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vidmantas Pekarskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Diferencialinis ir integralinis skaičiavimas. 2 dalis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Diferencialinis ir integralinis skaičiavimas. 2 dalis" perkama kartu