Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Diferencialinis ir integralinis skaičiavimas. 2 dalis

Kaina internetu: 17,49 €
Kaina knygyne: 21,59 €*
Sutaupote: 4,10 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 17.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Diferencialinis ir integralinis skaičiavimas. 2 dalis" aprašymas

Šis vadovėlis yra to paties autoriaus vadovėlio pirmos dalies, išleistos 1996m., tęsinys. Jis skiriamas aukštųjų technikos mokyklų studentams. Jame išdėstytos paprastosios diferencialinės lygtys, eilutės, kartotiniai, kreiviniai ir paviršiniai integralai, lauko teorija, Furjė eilutės ir Furjė integralas, variacinio skaičiavimo pradmenys. Knygoje pateikta nemažai pavyzdžių, iliustruojančių teorinę medžiagą, taip pat uždavinių savarankiškam darbui.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Diferencialinis ir integralinis skaičiavimas. 2 dalis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Diferencialinis ir integralinis skaičiavimas. 2 dalis", Vidmantas Pekarskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vidmantas Pekarskas su knyga "Diferencialinis ir integralinis skaičiavimas. 2 dalis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Diferencialinis ir integralinis skaičiavimas. 2 dalis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vidmantas Pekarskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Diferencialinis ir integralinis skaičiavimas. 2 dalis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Diferencialinis ir integralinis skaičiavimas. 2 dalis" perkama kartu