0

Dora lyderystė. Asmenybės formavimo kelias

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

Dora lyderystė. Asmenybės formavimo kelias

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9789955292470

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Knygoje "Dora lyderystė. Asmenybės formavimo kelias" pristatomos svarbiausios žmogiškosios dorybės, kurios būtinos lyderiams. Aptariama, kaip lyderiai jas ugdo, parodoma, kokią įtaką dorybės daro savirealizacijai, kalbama apie dieviškųjų tikėjimo, vilties ir meilės dorybių didingumą bei poveikį lyderystei. „Dora lyderystė“ skirta tiems, kurie trokšta gyvenime turėti didelį tikslą. O koks tikslas yra kilnesnis už asmeninio tobulėjimo siekį?

Alexandre’as Havard – seminarų apie dorą lyderystę lektorius ir Havardo lyderystės instituto įkūrėjas. Gimė Paryžiuje, baigė René Descarte’o universitetą – vieną žymiausių teisės mokyklų Prancūzijoje. Įgijęs advokato diplomą dirbo teisininku keliose Europos šalyse. Šiuo metu A. Havardas gyvena ir dirba Maskvoje, veda seminarus verslo vadovams ir studentams. Pagal šių seminarų medžiagą parengta knyga „Dora lyderystė“ (2007) yra išversta į penkiolika kalbų.

"Lyderystė nėra vertybė, jei ji nesiremia moralinėmis vertybėmis. Gausu knygų apie lyderystę, būna ir apie dorybes, tačiau šios knygos stiprybė - įtikinamai atskleista sinergetinė dorybės ir lyderystės sąjunga."

Dalia Bytautienė, VšĮ "Nesavanaudiškos lyderystės institutas" direktorė

"Džiaugiuosi, kad jau turime knygą, kuri labai praktiškai kalba ne apie lyderio charizmą, stilių ir manipuliacijos metodus, bet apie jo charakterio ugdymą - kelią į jo profesinę bei asmeninę sėkmę, siekiant didelių tikslų."

Rytis Gurkšnys, kunigus jėzuitas, Vilniaus šv. Kazimiero bažnyčios rektorius, Tarptautinės lyderystės akademijos lektorius

"Alexandre'o Havardo "Dora lyderystė" - unikali knyga. Ji atveria protą naujoms idėjoms ir suteikia praktinės naudos bendrovei. Autoriaus pateikta doros lyderystės koncepcija atskleidžia pačią tikros lyderystės esmę, leidžia veiksmingai vadovauti verslui ir jį valdyti dabar ir ateityje."

Petras Masiulis, Tele 2 generalinis direktorius

"Dora lyderystė" - įdomi knyga, kuri veda tiesiai prie svarbiausio dalyko: mes turime pagrįsti savo sprendimus tikrove, kurioje svarbiausias yra pats žmogus."

Francois Michelin, buvęs Group Michelin generalinis direktorius

"Labai rekomenduoju šią gyvenimą keičiančią knygą."
Lee DeRemer, JAV Oro pajėgų atsargos pulkininkas, JAV Armijos karo koledžo (Karlailas, Pensilvanija) profesorius, dėstantis etiką ir strateginį vadovavimą

"Dora lyderystė" - nesenstanti knyga. Kai ją perskaitysite, pradėsite cituoti labiausiai įstrigusias mintis net patys to nejausdami."
Sari Essayah, Europos Parlamento narė, 1993 metų pasaulio čempionė (sportinis ėjimas)

Knyga "Sukurti dideliems dalykams" pagilina ir papildo knygą "Dora lyderystė". Abi šios knygos sudaro nedalomą visumą.

Iš anglų kalbos vertė Asta Leskauskaitė

.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu