0

Eilėraščiai iš namų

  • Nuolaida knygai -28%
Internetu: 7,49 €
Knygyne: 10,29 €*
Sutaupote: 2.80 € (28%)
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
Informacija

Eilėraščiai iš namų

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 18x29, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 47
  • ISBN ar kodas: 978609466252

7.49 In stock
Į krepšelį
Aprašymas
Sekiau tave pro durų plyšį –
Kur išeini, kada sugrįši...
Sekiau kieme ir prie namų,
Kada tau buvo neramu.
Juokeis, žaidei, ėjai gatve...
Šita knyga
APIE TAVE.


"Eilėraščiai iš namų" - naujų Violetos Palčinskaitės eilėraščių knyga!

Po dešimties metų tylos poetė Violeta Palčinskaitė grįžta su nauja poezijos knyga vaikams „Eilėraščiai iš namų“. Su jos eilėmis užaugo ne viena skaitytojų karta. "Eilėraščiai iš namų“ – naujausių eilėraščių vaikams knyga. Bene žinomiausia vaikų poetė kalba, kaip visada, ne pamokomu, o širdies balsu.

12 naujų kūrinių –„Nesipykim“, „Žaidžiam mamą ir tėtę“, „Kryžiažodis“, „Agava“, „Senas senas albumėlis“, „Išmanusis telefonas“, „Manekenai maištauja“, „Išsiblaškėliai“, „Sudužo puodelis“, „Namai išeina iš namų“, „Vėjas Vilniuje“, „Pelėdos knygynas“ – sužavės ir mažuosius, ir jų tėvelius.

„Eilėraščius iš namų“ iliustravo Irena Daukšaitė-Guobienė – viena žymiausių lietuvių grafikių, aktyviai kuriančių nuo XX a. septintojo dešimtmečio. Vienas svarbiausių jos kūrinių bruožų – užkoduota simbolių ir emocijų raiška, perteikiama abstrahuotomis formomis, improvizacijos laisvė ir gebėjimas džiaugtis atsitiktinumais.
Ši improvizacijos laisvė aiškiai regima ir dailininkės kuriamose vaikiškų knygų iliustracijose, už kurias ji yra pelniusi daugybę apdovanojimų Lietuvoje ir tarptautinėse parodose. Jos iliustracijos visuomet kuria papildomas prasmes, jos ne tiesmukai atkartoja tekstą, bet siekia sudominti mažąjį skaitytoją, praplėsdamos teksto suvokimo lauką vaizdais. Šiltos, mielos ir profesionalios iliustracijos V. Palčinskaitės knygai – atradimų skrynelė mažiesiems skaitytojams.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu