0

Eunucho šešėlis

  • Nauja knyga
  • Nuolaida knygai -21%
Internetu: 12,99 €
Knygyne: 16,29 €*
Sutaupote: 3.30 € (21%)
  • Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Turime sandėlyje
Informacija

Eunucho šešėlis

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 392
  • ISBN ar kodas: 9786090135433

12.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Didžiausią tarptautinį pripažinimą pelniusio katalonų rašytojo Jaume Cabré romanas „Eunucho šešėlis“ – tai romanas-koncertas, tai daugialypė, sudėtinga ir tragiška istorija su daug praradimų, ginčų, sudaužytų širdžių ir neišsipildžiusių vilčių.


„Eunucho šešėlis“ – tai Gensanų šeimos istorija. Netoli Barselonos XVII amžiuje apsigyvenusi šeima, besivystant tekstilės pramonei XX amžiuje, tapo itin svarbi, tačiau jau po pilietinio karo prasidėjo jų įtakos nuosmukis.


Migelis Gensana per vakarienę su kolege atsigręžia į savo praeitį ir permąsto savo gyvenimą. Laiką praleistą universitete, kovą su Franko režimu, kerštą ir pasikėsinimus, kurie iki šiol taip ir liko neišaiškinti, politinį smurtą, šeimos istorijos paslaptis. Jis mąsto ir apie meną, apie muziką, kuri jam visuomet tiek daug reiškė.


Migelis Gensana jaučiasi nevykėlis. Jam nesisekė su moterimis, paskutinė jo moteris buvo puiki smuikininkė, tikra virtuozė. Meilė jai privertė Migelį patikėti, kad jis gali viską… Jis neturi vaikų, o tai reiškia, kad jis - paskutinis savo šeimos palikuonis. Jis norėjo būti menininku, tačiau turėjo per mažai talento, jis neišsaugojo kompanijos nuo bankroto ir prarado šeimos namus.


Muzika romane „Eunucho šešėlis“ yra garsesnė nei skausmas ir tokia pat svarbi kaip visi gyvenimo praradimai, o susilieję praeities ir dabarties balsai įtraukia skaitytoją į įstabią romano veikėjų kelionę laiko ir širdies klystkeliais.


Jaume Cabré (g. 1947 m.) – vienas žinomiausių pasaulyje šiuolaikinių katalonų rašytojų, filologas, scenarijų autorius. Yra parašęs ne vieną bestselerį, jo knygų pasaulyje parduota daugiau nei milijonas egzempliorių. Vienas žinomiausių – romanas „Prisipažįstu“, išverstas ir į lietuvių kalbą. Ši knyga pelnė daugybę apdovanojimų, ji buvo verčiama į įvairias pasaulio kalbas ir sulaukė tarptautinio kritikų pripažinimo. Tai didelės apimties, aštuonerius metus rašytas epas, kuriame veikia daugiau nei du šimtai personažų, o siužetas apima septynis Europos istorijos šimtmečius. Šiame kūrinyje kaip niekad skaudžiai ir aiškiai atsiskleidžia pati blogio prigimtis.

Rašytojas Barselonos universitete baigė Katalonų filologiją, dirbo mokytoju, buvo Lleida universiteto profesorius. Daugybę metų jis derino mokymą su literatūriniu darbu, taip pat bendradarbiavo su televizijomis ir kino kūrėjais, rašė scenarijus serialams, filmams.


Iš anglų kalbos vertė Rasa Drazdauskienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu