0

Fizika 2. Optika ir atomo fizika

Knygą turime sandėlyje
Informacija

Fizika 2. Optika ir atomo fizika

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 15x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • ISBN ar kodas: 9789955253662

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Fizika 2. Optika ir atomo fizika" aprašymas

Skiriama techniškųjų universitetų studentams.

Parašykite atsiliepimą apie "Fizika 2. Optika ir atomo fizika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Fizika 2. Optika ir atomo fizika, kurią skaitytojams dovanoja Ignas Požėla, Česlovas Radvilavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ignas Požėla, Česlovas Radvilavičius su knyga Fizika 2. Optika ir atomo fizika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Fizika 2. Optika ir atomo fizika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ignas Požėla, Česlovas Radvilavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Fizika 2. Optika ir atomo fizika palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Fizika 2. Optika ir atomo fizika" perkama kartu