0

Fizika: mechanika, termodinamika, elektromagnetizmas

Informacija

Fizika: mechanika, termodinamika, elektromagnetizmas

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • ISBN ar kodas: 9789955257806

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Fizika: mechanika, termodinamika, elektromagnetizmas" aprašymas

Knyga parengta pagal bendrosios fizikos kurso, dėstomo Kauno technologijos universitete techniškųjų specialybių studentams, programą bei atsižvelgiant į tęstinių studijų specifiką. Pagrindinis leidinio tikslas – metodinė pagalba studentams, savarankiškai atliekantiems individualiuosius namų darbus, besirengiantiems pratyboms, koliokviumams bei kontroliniams darbams.

Parašykite atsiliepimą apie "Fizika: mechanika, termodinamika, elektromagnetizmas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Fizika: mechanika, termodinamika, elektromagnetizmas, kurią skaitytojams dovanoja Liudvikas Augulis ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Liudvikas Augulis ir kt. su knyga Fizika: mechanika, termodinamika, elektromagnetizmas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Fizika: mechanika, termodinamika, elektromagnetizmas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Liudvikas Augulis ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Fizika: mechanika, termodinamika, elektromagnetizmas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Fizika: mechanika, termodinamika, elektromagnetizmas" perkama kartu