BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Fizika: mechanika, termodinamika, elektromagnetizmas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-09-30 4.39 SoldOut

Knygos "Fizika: mechanika, termodinamika, elektromagnetizmas" aprašymas

Knyga parengta pagal bendrosios fizikos kurso, dėstomo Kauno technologijos universitete techniškųjų specialybių studentams, programą bei atsižvelgiant į tęstinių studijų specifiką. Pagrindinis leidinio tikslas – metodinė pagalba studentams, savarankiškai atliekantiems individualiuosius namų darbus, besirengiantiems pratyboms, koliokviumams bei kontroliniams darbams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Fizika: mechanika, termodinamika, elektromagnetizmas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Fizika: mechanika, termodinamika, elektromagnetizmas", Liudvikas Augulis ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Liudvikas Augulis ir kt. su knyga "Fizika: mechanika, termodinamika, elektromagnetizmas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Fizika: mechanika, termodinamika, elektromagnetizmas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Liudvikas Augulis ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Fizika: mechanika, termodinamika, elektromagnetizmas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Fizika: mechanika, termodinamika, elektromagnetizmas" perkama kartu