0
5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2010-05-04 skaičiau

Smagi knyga.

Informacija

Frankburgas

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • ISBN ar kodas: 9789986167525

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Frankburgas" aprašymas

Ši knyga - socialiai pavojinga.

Ir tik po ilgų dvejonių buvo nuspręsta ją išleisti.

Nedideliu tiražu.

Nedideliu tiražu, bet kietais viršeliais.


Undinė Radzevičiūtė


"Frankburgas" - antroji Undinės Radzevičiūtės knyga. Debiutinis jos kūrinys - romanas "Strekaza" ("Tyto alba", 2003) - iš karto atkreipė skaitytojų ir kritikų dėmesį, buvo įtrauktas į Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto kūrybiškiausių metų knygų dvyliktuką.

"Frankburgas" smarkiai skiriasi nuo pirmojo autorės kūrinio - jame beveik nelikę siužeto, beveik neįmanoma apibrėžti veiksmo vietos ir laiko, pagaliau kūrinio žanro.


Frankas iš Burgų giminės gyvena mieste, kuris esą kadaise priklausė Rytprūsiams ir kurį jis vadina Frankburgu. Orientavimosi varžybas miške primenantis veiksmas persikelia į vietą, kuri įtartinai primena šiuolaikinę kontorą su savais karaliais ir rūmų valdiniais. Taigi šiame kūrinyje, kaip jau yra pažymėję pirmąją autorės knygą analizavę kritikai, stebimas ir savotiškai analizuojamas šiuolaikinės visuomenės modelis. Tai - ofisų visuomenės parodija. Knyga, kaip rašo autorė, pavojinga...

2010-05-04

Smagi knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Frankburgas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Frankburgas, kurią skaitytojams dovanoja Undinė Radzevičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Undinė Radzevičiūtė su knyga Frankburgas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Frankburgas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Undinė Radzevičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Frankburgas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Frankburgas" perkama kartu