0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gedimino paslaptis

Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 14,49 €*
Sutaupote: 4.50 € (32%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gedimino paslaptis" aprašymas

Trys paaugliai laiko mašina keliauja į Lietuvos praeitį pasisemti išminties ir stiprybės, kurios taip trūksta mūsų dienomis. Net ir sudėtingiausiais valstybės etapais – nesvarbu, ar tai būtų partizaninį karą išgyvenanti Lietuva, ar Kryžiuočių ordino puldinėjama valstybė – neužgeso viltis ir karšta meilė gimtajam kraštui ir begalinis atsidavimas. Draugai šią valstybės išsaugojimo viltį iš istorijos gelmių atneša į mūsų laikus.

Kupina nuotykių kelionė, apie kurią pasakoja knyga "Gedimino paslaptis", įkvepia ir leidžia prisiliesti prie „praeities milžinų“, stebuklingų ne ypatingomis jėgomis ar dangų remiančiu ūgiu, bet didžių savo mintimis, darbais ir pasiaukojimu.


  • Autorius: Dalia Dilytė
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094442261

Parašykite atsiliepimą apie "Gedimino paslaptis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai lietuvių autorių romanai paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Gedimino paslaptis", kurį parašė Dalia Dilytė. Siūlome ne tik išsamų "Gedimino paslaptis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Dalia Dilytė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Gedimino paslaptis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Gedimino paslaptis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Gedimino paslaptis" perkama kartu