0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija

5.0
(31 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-06-15 Vida

Žmonės per ne lyg dažnai bijo liūdėti ir , apskritai, slopina savo emocjas, nes neva pasiroyti emocionaliam, kažkokia gėda. nieko panašaus ... viskas labai teisingai surašyta šioje nuostabioje knygoje.

Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 11.99 SoldOut
Knygos "Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija" aprašymas

Psichiatro David D. Burns „Geros nuotaikos vadovas“ – tikras proveržis psichologijoje. Knyga atskleidžia visiems prieinamas ir lengvai pritaikomas technikas, kurios gali akimirksniu pakelti nuotaiką ir ugdyti pozityvumą.

Gera naujiena, kurią skelbia knygos autorius yra ta, kad nerimas, kaltė, pesimizmas, atidėliojimas, nepasitikėjimas ir menka savivertė bei kitos depresijai būdingos „juodosios skylės“ gali būti gydomos ir be vaistų.

Knygoje „Geros nuotaikos vadovas“ žinomas amerikiečių psichiatras, Stanfordo universiteto medicinos mokyklos profesoriaus dr. David D. Burns aprašo išskirtines ir moksliškai pagrįstas technikas, kurios padės pakelti nuotaiką ir pamažu susikurti pozityvų požiūrį į pasaulį. Autorius į knygą įdėjo ir savotišką antidepresantų gidą vartotojui. Čia rasite daugybę variantų kaip galima gydyti depresiją.


Autorius yra kognityvinės terapijos atstovas. Kognityvinė terapija – aiški, suprantama ir lengvai pritaikoma, norint pagelbėti sau pačiam. Kaip rodo išsamūs klinikiniai tyrimai, ji yra bene efektyviausia priemonė, esant emociniams sutrikimams.

„Geros nuotaikos vadovas“ aiškiai, praktiškai ir paveikiai aiškina net sudėtingus medicininius procesus. JAV atliktame tyrime ši knyga užėmė pirmą vietą, kaip dažniausiai rekomenduojama savigalbos knyga sergantiems depresija.


„D. Burnso knyga padarė milžinišką poveikį mano profesinėms ir asmeninėms pažiūroms. Perskaitęs ją supratau, kad keisti savo gyvenimą ir spręsti problemas galima pradėti tuoj pat ir tam nebūtina išnarstyti iki smulkmenų vaikystės patyrimus ir traumas. Terekia suprasti, kaip mes patys savo įprasminimais ir mintimis kasdien keičiame save ir pasaulį. Džiaugiuosi, kad ši bene pati naudingiausia mano kada nors skaityta knyga išvydo šviesą lietuvių kalba. Ši knyga – išsamus vadovėlis psichologams, psichoterapeutams, psichiatrams. Tačiau ne tik. Ją patarčiau kiekvienam, kuris tiki, kad kuria savo gyvenimą ir kasdienes nuotaikas. O jei tuo netikite – šią knygą būtinai turite perskaityti“.

Žmogaus studijų centro prezidentas, doc. Gintaras Chomentauskas


„Knyga, kurią reikia perskaityti keletą kartų“


Los Angeles Times


Perskaitę knygą:

-    Atpažinsite nuotaikų kaitos priežastis

-    Išmoksite pozityviai mąstyti

-    Išmoksite įveikti kaltės jausmą

-    Lengviau priimsite kritiką ir priešiškumą

-    Įveiksite priklausomybę nuo meilės ir pripažinimo

-    Pakelsite savivertę ir pasitikėjimą savimi

-    Išmoksite gerai jaustis kasdien


David D. Burns (g. 1942) – psichiatras, Stanfordo universiteto medicinos mokyklos profesorius, savo idėjas perteikiantis šiltai, supratingai ir su humoru. Jo knyga „Geros nuotaikos vadovas“ tapo bestseleriu, jau parduota daugiau nei 3 milijonai jos egzempliorių. Autorius dažnai kviečiamas skaityti paskaitas psichinės sveikatos profesionalams ir tiesiog besidomintiems šiomis temomis, jis dažnai dalyvauja pokalbių laidose radijuje ir televizijoje.

Iš anglų kalbos vertė Julija Davidonienė


TURINYS

TURINYS


Įžanga XII


1 DALIS. TEORIJA IR TYRIMAI 27

Pirmas skyrius. Laimėjimai gydant nuotaikos sutrikimus 28

Antras skyrius. Kaip įvertinti savo nuotaikas: pirmas žingsnis išgijimo link 36

Trečias skyrius. Supraskite savo kintančią nuotaiką: jūsų jausmus lemia jūsų mintys 46


2 DALIS. PRAKTINIS TAIKYMAS 67

Ketvirtas skyrius. Pradėkite nuo savivertės stiprinimo 68

Penktas skyrius. Nieko neveikimas - kaip jį įveikti 92

Šeštas skyrius. Žodžių dziudo: išmokite atsikirsti, kai jus kritikuoja 134

Septintas skyrius. Pykstate? Koks jūsų IQ? 148

Aštuntas skyrius. Kaip įveikti kaltės jausmą 188


3 DALIS. "REALISTIŠKA DEPRESIJA" 215

Devintas skyrius. Liūdesys - ne depresija 216


4 DALIS. PREVENCIJA IR ASMENYBĖS TOBULĖJIMAS 241

Dešimtas skyrius. Visko priežastis 242

Vienuoliktas skyrius. Priklausomybė nuo aplinkinių vertinimų 266

Dvyliktas skyrius. Priklausomybė nuo meilės 284

Tryliktas skyrius. Darbas neatspindi jūsų vertės 298

Keturioliktas skyrius. Išdrįskite būti vidutinis. Būdai perfekcionizmui įveikti 320


5 DALIS. KAIP ĮVEIKTI NEVILTI IR NORĄ NUSIŽUDYTI 347

Penkioliktas skyrius. Svarbiausioji pergalė - pasirinkimas gyventi 348


6 DALIS. KASDIENIO GYVENIMO STRESO IR ĮTAMPOS ĮVEIKIMAS 369

Šešioliktas skyrius. Kaip pritaikiau tai, ko mokau 370

PRATARMĖ

PRATARMĖ
 

Džiaugiuosi, kad Davidas Burnsas, M.D. suteikia progą supažindinti plačiąją visuomenę su požiūriu j nuotaikos keitimą, sukėlusiu tokj didžiulį psichinės sveikatos specialistų susidomėjimą ir susijaudinimą. Apibendrinęs Pensilvanijos universitete ne vienus metus vykdytus tyrimus apie depresijos priežastis bei gydymą dr. Burnsas labai suprantamai pristato pagrindinį specialaus gydymo komponentą - pagalbą sau. Jo svarba išaiškėjo tyrimų metu. Knyga bus naudinga ir tiems, kurie nori kuo geriau suprasti savo nuotaikas, išmokti jas valdyti.

"Geros nuotaikos vadovo" skaitytojus gali dominti keli žodžiai apie kognityvinės psichologijos raidą. Dar būdamas entuziastingas studentas ir praktikantas pradėjau profesionalią karjerą tradicinės psichoanalitinės psichiatrijos srityje ir visai netrukus ėmiausi tyrimų, norėdamas empiriškai pagrįsti Freudo teoriją ir gydymo metodus depresijos atvejais. Reikiamų įrodymų surinkti nepavyko, tačiau gauti duomenys leido išplėtoti naują teoriją apie emocinių sutrikimų priežastis. Tyrimas atskleidė, kad depresijos kamuojami žmonės sau atrodo nevykėliai, niekam tikę, pasmerkti išgyventi frustraciją, būti atstumti ir žeminami, nuolat patirti nesėkmes. Tolesni eksperimentai atskleidė ir pabrėžė, koks didelis yra skirtumas tarp depresija sergančio žmogaus savęs vertinimo, lūkesčių, aspiracijų ir realių pasiekimų, kurie, beje, dažnai būna įspūdingi. Padariau išvadą, kad depresijai veikiausiai būdingas mąstymo sutrikimas: depresijos apimtas žmogus apie save, savo aplinką ir ateitį mąsto kitaip ir itin neigiamai. Pesimistinis mąstymo modelis veikia jo nuotaiką ir santykius su kitais žmonėmis, o galiausiai sukelia daugybę depresijai būdingų simptomų.

Dabar jau surinkome daug tyrimų duomenų ir įgijome klinikinės patirties, kuri rodo, kad žmonės gali išmokti valdyti skausmingus nuotaikos svyravimus ir juos žlugdantį elgesį, taikydami kelis gana nesudėtingus principus bei metodus. Vilčių teikiantys šio tyrimo rezultatai sukėlė didžiulį psichiatrų, psichologų ir kitų psichinės sveikatos specialistų susidomėjimą kognityvine terapija. Daug autorių mūsų atradimus laiko reikšmingu šuoliu mokslinių psichoterapijos ir asmeninio tobulėjimo tyrimų srityje. Šiuos tyrimus grindžianti emocinių sutrikimų raidos teorija yra labai plačiai nagrinėjama viso pasaulio akademinėje aplinkoje.

Dr. Burnsas aiškiai atskleidžia, kaip pagerėjo mūsų supratimas apie depresiją. Paprasta kalba jis pristato naujoviškus ir veiksmingus būdus, galinčius padėti ištverti skausmingai depresišką nuotaiką ir sumažinti stingdantį nerimą. Turiu vilčių, kad šios knygos skaitytojai galės patys prisitaikyti principus ir būdus, kuriais mes remiamės dirbdami su pacientais. Nors sunkesne depresijos forma sergantiems pacientams reikia ir psichinės sveikatos specialistų pagalbos, tie, kurių problemos lengvesnės, gali labai daug pasiekti taikydami naujuosius dr. Burnso aprašomus "sveiko proto" metodus. Taigi "Geros nuotaikos vadovas" turėtų būti itin naudingas žmonėms, kurie nori patys sau padėti.

Galiausiai ši knyga atspindi ypatingus asmeninius jos autoriaus gebėjimus. Dr. Burnso entuziazmas ir kūrybinė energija - didžiulė dovana jo pacientams bei kolegoms.

 

Aaronas T. Beckas, M.D.

Psichiatrijos profesorius

Pensilvanijos universiteto Medicinos mokykla


  • Pavadinimas originalo kalba: Feeling Good: The New Mood Therapy
  • Autorius: David D. Burns
  • Leidėjas: Psichologija Tau
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 383
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094380051

2021-06-15

Žmonės per ne lyg dažnai bijo liūdėti ir , apskritai, slopina savo emocjas, nes neva pasiroyti emocionaliam, kažkokia gėda. nieko panašaus ... viskas labai teisingai surašyta šioje nuostabioje knygoje.

2021-06-14

Tikras pozityvumo ir užtaisas. labai naudinga knyga, kiekvienam , kas nori jaustis gerai ir pasitikinčiai

2021-06-10

Knyga tikrai suteiks įgūdžių, kurie padės tobulėti, gyventi laisvesnį, produktyvesnį, laimingesnį ir šiltesnį gyvenimą. Manau, visi turėtų perskaityti šią knygą.

2021-06-09

Ši knyga buvo fantastiška. Pritariu knygos patarimams ir manau, kad jie nepaprastai naudingi.

2021-06-07

Knyga tikrai padėjo išsklaidyti neigiamas mintis. Knygos idėjos yra pagrįstos logika ir naudingos.

2021-06-06

Dabar visi tokie prislėgti ir pavargę atrodo, stokoja pozityvumo, nebūkite abejingi, jiems tikrai praverstų ši geros nuotaikos biblija!

2021-06-06

Viskas, kas skatina geras emocijas ir puikią nuotaiką jau iš principo labai sveikintina, bet ši knyga išties pavergė tiesiog savo paprastumu ir efektyvumu.

2021-06-01

Tiek daug streso ir įtampos kiekvienas patiriame, tad tikrai naudinga žinoti paprastus ir vertingus būdus, kaip pagerinti savo nuotaiką ir bendrą emocinę būklę. Kartais save per daug apsunkiname, pakanka gero žodžio, ar geros turinio knygos. Ši - man malonus atradimas.

2021-05-27

Geriausia skaityta knyga apie emocijų valdymą! Ir apskritai apie psichologiją.

2021-05-25

Sistemingai, aiškiai ir suprantamai parašyta. Man padėjo pasijausti geriau.

2021-05-18

Aš buvau skeptiškas šios knygos atžvilgiu, jei kas nors būtų bandęs įtikinti, kad ji naudinga, niekada nebūčiau juo patikėjęs. Bet tai tikrai veikia.

2021-05-17

Pagrindinė prielaida yra ta, kad visus mūsų jausmus kuria mūsų mintys. Nuostabi ir naudinga knyga.

2021-05-14

Gavau dovanų. Šiaip netikiu, kad knyga gali pagydyti, bet gerų patarimų ir pozityvumo gavau su kaupu

2021-05-12

Labai lengvai skaitoma ir super pozityvi knyga. Tikras antidepresantas, kuris neapkraus Jūsų kepenų ir širdies, bet pradžiugins širdį ir protą.

2021-05-11

Daug esu skaitęs savipagalbos knygų, bet ši tikrai išsiskiria. Labai paprasta, nėra tų varginančių mokslinių terminų, aiškiai nurodyta, kas kaip ir kodėl gali padaryti mus laimingus ir tai visai nesudėtinga.

2021-05-10

Man labai patiko. Nesudėtingai ir nuosekliai aprašomi būdai, kaip atsikratyti neigiamų emocijų, nusiraminti ir pakelti sau nuotaiką.

2021-05-10

Šiomis karantino visus išvarginusiomis dienomis tokia knyga kaip niekad aktuali.

2021-05-06

Kruopytė po kruopytę ir visas kalnas susikaupia. Labai gerai padeda išsikuopti savo vidų, REKOMENUOJU

2021-05-05

be galo gera knyga, apie teisingus dalykus.

2021-05-05

Puikiai laviruoja tarp mokslinės ir populiariosios saviugdos knygos stiliaus. Viena geresnių mano skaitytų tokios tematikos knygų.

2021-04-29

Netikėtas spindulėlis, sakyčiau taip. Lūkestis buvo lengva knyga apie saviugdą. Tai gerbiamieji, kas tikisi kažko kaip 12 gyvenimo taisyklių ar panašios knygos, siūlau iškart apeit. Viskas kur kas giliau kapstoma.

2021-04-29

Mano dukterėčia serga depresija, geria antidepresantus ir tt. Bet jai terapiautas rekomendavo šią knygą, kaip papildomą priemonę ir matosi rezultatai. Nesakau kad knyga išspręs problemas, bet padės jas spręsti tai garantuotai.

2021-04-29

Skaitant įlindo mintis, gal dėl to kad visai neseniai peržiūrėjau, filmą "A Beautiful Mind" . Ši knyga tiesiogiai nieko bendro neturi su šiuo filmu. O bet tačiau... Viskas vyksta mūsų galvose, todėl tai kaip savotiškas vadovėlis, padedantis išmokt valdyt savo mintis. Vienžo, imkit ir skaitykit.

2021-04-27

Reik dirbt su savimi, ne tik skaityt. Nepradėkit skaityt jei nenusiteikę daryt

2021-04-23

Psichologinės knygos man atrodo šių laikų arkliukas. Bet aš „joju“ ant jo ir man patinka. Labai gera knyga, lyginant su kitomis šio žanro knygomis, skaitoma lengvai, nėra kažkokių ten mokslinių terminų ar neįskatomų pavardžių.

2021-04-19

Karantino atradimas, ne kitaip!!! imkit ir skaitykit!! ir nustokit bambet :D

2021-04-19

Geros nuotaikos nebūna per daug. Gera knyga tiems kas nusiteikę su savim padirbėt, kad teigiamos emocijos neapleistų. Ir šiaip susigaudyt savo jausmuose padeda.

2021-04-16

Man ši knyga suteikia paguodą ir nusiraminimą, nes nedrįstu apie savo emocijas kalbėtis su draugais.

2021-04-15

Labai suprantamai ir aiškiai parašyta, ko neturi kitos knygos apie psichologiją. Rekomenduoju visiems kas nusiteikęs dirbti su savimi.

2019-10-10

Verta dėmesio knyga.Daug ką galima pritaikyti gyvenime,galima daug ko išmokti kaip į viską reaguoti šalčiau.

2019-07-26

Parašykite atsiliepimą apie "Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

David D. Burns parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, David D. Burns tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Geros nuotaikos vadovas. Nauja emocijų terapija" perkama kartu