0

Gimimo slėpinys

5.0
(5 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2013-04-03 Justina

Pritariu Kristinai ir Ast , kad labai tinka ir verta skaityti prieš pradedant vaikelį, nėštumo metu, pasiruošimui gimdyti, super.

Informacija

Gimimo slėpinys

  • Leidėjas: Dimera
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 340
  • ISBN ar kodas: 9789955969358

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Gimimo slėpinys" aprašymas
Ši 2004 m. pabaigoje išleista Aleksandro Žarskaus knyga (340 p.) - tai studijos „Gimties virsmas“ antroji dalis - „Gimimas ir kūdikystė“. Knygoje, apibendrinant atskiras teorijas bei tyrimų rezultatus, apmąstytas Gamtos numatytas gyvybės atėjimo į žemę planas, atskleidžiami tie vaikams ir visai visuomenei skaudžiai atsiliepiantys pažeidimai, kurie padaromi kūdikiui gimstant, kuomet gimimas tapo visiškai sumedicinintas ir prievartinis. Pagrindinis dėmesys skiriamas mamos–vaiko ryšiams, kurie susiklosto gimstant, ir psichologiniams gimimo veiksniams. Bene pirmą kartą atskiroje knygos dalyje aprašomos ypatingos gimdančiosios sąmonės būsenos ir jų vaidmuo motinystės jausmo susiformavimui. Plačiai aptariamas natūralus žindymas ir jo reikšmė fizinei ir dvasinei kūdikio sveikatai bei besiformuojantiems bendravimo ryšiams. Knyga atspindi ir tuos pasikeitimus, kurie dėka drąsių moterų, išdrįsusių vardan savo ir savo vaikų ateities pasipriešinti esamai tvarkai, įvyko gimdymo namuose ir gydytojų pažiūrose. Tai buvo mažai pastebėtas sąjūdis „Už gyvybę“, kuris vyko lygiagrečiai su politiniu Sąjūdžiu. Vaizdumo knygai suteikia autentiškos patirtys ir išgyvenimai, kuriuos moterys patyrė, reikalaudamos tinkamesnių sąlygų natūraliam gimdymui ar netgi išdrįsdamos gimdyti namuose. Šių neįprastų knygų apie gimties virsmą pagrindinis tikslas yra sugrąžinti dvasingumą bei etiškumą į grynai medicinine problema tapusį naujos gyvybės atėjimą – kad gimties virsmas būtų mažiau skausmingas ir palaimingesnis ne tik naujai gyvybei, bet ir šeimai bei visai visuomenei. Tiktai gyvas ir sąmoningas visų šeimos narių bei medikų atsakingumas padės mums dažnai žalojančius ir brangius medicininius-medikamentinius metodus pakeisti žmogų tausojančiomis dvasinėmis-psichologinėmis sąveikomis. T
2013-04-03

Pritariu Kristinai ir Ast , kad labai tinka ir verta skaityti prieš pradedant vaikelį, nėštumo metu, pasiruošimui gimdyti, super.

2011-02-16

super knyga!

2010-05-18

Nuostabi knyga

2009-11-17

Viena is tu knygu, kurias Butina skaityti net Pries pradedant mazyli.

2009-09-21

Fantastiska knygele! Labai verta paskaityti besiruosiant vaikelio gimimui.

Parašykite atsiliepimą apie "Gimimo slėpinys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Gimimo slėpinys, kurią skaitytojams dovanoja Aleksandras Žarskus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aleksandras Žarskus su knyga Gimimo slėpinys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Gimimo slėpinys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aleksandras Žarskus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Gimimo slėpinys palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Gimimo slėpinys" perkama kartu