⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Gramatinių funkcijų prigimtis ir raiška

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 1.73 SoldOut

Knygos "Gramatinių funkcijų prigimtis ir raiška" aprašymas

Šis straipsnių rinkinys yra paremtas 2008 m. Salų kalbotyros vasaros mokyklos ir gramatikos konferencijos Lietuvių kalbos gramatikos sekcijos darbais. Jį sudaro straipsniai, kuriuose iš įvairių teorinių perspektyvų nagrinėjami gramatinių funkcijų, jų semantinių pamatų ir morfosintaksinio kodavimo klausimai. Rinkinys skirtas teorinėmis gramatikos problemomis besidomintiems lingvistams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gramatinių funkcijų prigimtis ir raiška"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Literatūros ir kalbos mokslo knygos

Red. Rolandas Mikulskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gramatinių funkcijų prigimtis ir raiška", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gramatinių funkcijų prigimtis ir raiška" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gramatinių funkcijų prigimtis ir raiška" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gramatinių funkcijų prigimtis ir raiška"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Red. Rolandas Mikulskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gramatinių funkcijų prigimtis ir raiška" perkama kartu