0

Grįžimo istorija (2-as leidimas)

Internetu: 9,99 €
Knygyne: 11,90 €*
Sutaupote: 1.91 € (17%)
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
Informacija

Grįžimo istorija (2-as leidimas)

  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 19x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 216
  • ISBN ar kodas: 9789955683384

9.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas
"Grįžimo istorija" - antroji G. Morkūno knyga vaikams apie mergaitę, kuri vieną vakarą stebuklingai dingo iš savo kambario. Atrasta miške jau mokyklinio amžiaus, ji turi išmokti draugauti su bendraamžiais, sužino, ką reiškia patyčios, ir sprendžia daugelį kitų šiandieniniam vaikui svarbių problemų.Grįžti namo irgi reikia mokėti.

Ši nepaprasta istorija − apie mergaitę, kuri tik gimusi pradėjo mąstyti apie gyvenimą. O taip mąstant nutinka keisčiausių dalykų: vieną rugsėjo vakarą ji dingo iš savo lovelės. Niekas nežinojo kur.Kartą, grįždami iš mokyklos miško keliuku, ją atrado vaikai. Tiesiog sėdinčią ant kelmelio. Mergaitė buvo kaip mergaitė: su sijonėliu ir palaidinuke, su šalia padėta kumščio dydžio balta kuprine, bet... kažkokia nejauki.

Galbūt ji užburta?

Pati mergaitė nieko neprisimena. Žino, kad jos vardas Vilija.

Ir laukia tų, kurie galėtų parvesti ją namo.Ar pavyks Vilijai tapti tokia, kaip kiti? O gal kiti šiek tiek pasikeis ir pamils ją tokią, kokia yra? Jai nutiko tikrai nepaprasta istorija. Nėra jokių daiktinių įrodymų, tik šis tekstas, kurį galite perskaityti. Autorius sukūrė jį tam, kad čia atpažintumėte save, veikiančius visa tai, ką veikia vaikai: miegančius, valgančius, žaidžiančius, stebinčius pasaulį, o kartais liūdinčius. Bet svarbiausia − mokančius keistis žvaigždėmis. 

Naujausiai perleista vaizduotės meistro Gendručio Morkūno knyga - „Blusyno pasakojimai“

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu