0

Ieškok ir surask Biblijoje

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Ieškok ir surask Biblijoje

  • Leidėjas: Amžinoji uola
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 24x31, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • ISBN ar kodas: 9789986495635

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ieškok ir surask Biblijoje" aprašymas
Šioje knygelėje yra sudėti pasakojimai iš Senojo ir Naujojo Testamentų. Spalvinguose puslapiuose yra pasislėpęs mažas smalsus berniukas, vardu Mikas. Kur jis buvo, kai susimąstęs Nojus statė sau laivą? Ką jis veikė, kai Dovydas kovojo su Galijotu? Ar jis dalyvavo ir Kanos vestuvių puotoje? Su šia knygele nepajusite, kaip prabėgs laikas. Vyresnieji vaikai patys galės perskaityti pasakojimus, o jaunesnieji smalsiai ieškos išdykėlio Miko.

Parašykite atsiliepimą apie "Ieškok ir surask Biblijoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ieškok ir surask Biblijoje, kurią skaitytojams dovanoja Jose Perez Montero. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jose Perez Montero su knyga Ieškok ir surask Biblijoje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ieškok ir surask Biblijoje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jose Perez Montero. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ieškok ir surask Biblijoje palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ieškok ir surask Biblijoje" perkama kartu