0

Išlaisvinti stiprią moterį

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Išlaisvinti stiprią moterį

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 23x14, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • ISBN ar kodas: 9786090127025

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Išlaisvinti stiprią moterį" aprašymas

"Išlaisvinti stiprią moterį" – tai dr. Estés kvietimas visiems šlietis prie globojančios Motinos, nesvarbu, ar ji mums pasirodo kaip Madonna, Gvadalupės Mergelė ar kuriuo kitu iš nesuskaičiuojamų pavidalų.Šiame nepamirštamame pasakojimų, maldų ir palaiminimų rinkinyje dr. Estés dalijasi:

• netikėtų stebuklų, kylančių iš purvo ir žemės, istorija – "Girtuoklis ir Ponia"

• pasipriešinimo ir vilties poema – "Gvadalupė – mergaičių grupuotės lyderė Rojuje"

• ryžtinga Motina, kuri niekuomet mūsų neapleidžia – "Nė vienas nėra pernelyg blogas, pernelyg bjaurus ir beviltiškas"

• neįveikiama meile, nesvarbu, kiek kartų mus sužeidžia – "Strėlių marškiniai"

• ta, kuri stovi dviejų pasaulių sankirtoje ir saugo mus, kai įžengiame į tamsą – "Juodoji Madona".FILOSOFIJOS DAKTARĖ CLARISSA PINKOLA ESTÉS yra tarptautinį pripažinimą pelniusi mokslininkė, ne vieną apdovanojimą gavusi poetė, diplomuota jungiškosios pakraipos psichoanalitikė ir cantadora (senųjų lotynų amerikiečių pasakojimų puoselėtoja). Ji – bestseleriu tapusios knygos "Bėgančios su vilkais".

Daugiau apie jos kūrinius ir veiklą rasite tinklalapyje clarissapinkolaestes.com

 

Knygoje "Išlaisvinti stiprią moterį" dr. Estés kviečia jus pažinti Tyros Meilės jėgą, "kad atnaujintumėte prisiminimus apie ją arba kad pirmą kartą į jūsų širdį prasiskverbtų suvokimas apie jos kuriamus stebuklus, ryžtą ir ištvermę".

 

"Estés sukūrė dar vieną šedevrą. Ši knyga tokia išmintinga ir įkvepianti, kad net skaitant galima pajusti Palaimintosios Motinos malonę. Esu nepaprastai dėkinga už šį lobį."

CAROLINE MYSS, rašytoja

 

"Šiek tiek poezijos, šiek tiek prisiminimų, socialinių komentarų ir paveikiai perteiktų dvasinių tiesų – "Išlaisvinti stiprią moterį" yra meilės giesmė Šventajai Moteriai. Turtinga kalba ir drąsus pasakojimo būdas – dr. Clarissa Pinkola Estés plačiai atveria širdies duris ir kviečia visus tokiam glaudžiam ryšiui, kokį pati palaiko su Dievu ir Motina."

MIRABAI STARR, rašytoja

 

"Tiems, kas žino, kad pasaulio ateitis priklauso nuo Šventojo Moteriškumo: jo nepaprasto švelnumo, aistros, dieviškojo ryžto ir atkaklaus pasiaukojimo, – naujoji didinga Clarissos Pinkolos Estés knyga bus nuoširdžiausia pagalba ir nepaprasto įkvėpimo šaltinis. Clarissa Pinkola Estés turi tris nepaprastas dovanas – didžios poetės, liepsnojančios meile viskam, kas gyva, mistikės, kurios visas gyvenimas paremtas atradimais, ir ryžtingos, atjautos kupinos kovotojos už teisingumą visose srityse. Ji itin patyrusi vedlė ir Motinos paslapčių žinovė, ypač tomis akimirkomis, kai toks vadovavimas mums, kad galėtume gyventi, būtinas kaip deguonis."

ANDREW HARVEY, rašytojas

 

"Knyga "Išlaisvinti stiprią moterį" – tarsi išgaląstas kirvis perskrodžia širdį, Clarissa Pinkola Estés įkvepia savo Madonoms gyvybės. Šioje epinėje knygoje dr. Estés suteikia mums raktą ir įžvalgų, leidžiančių atverti Stiprios Moters paslaptis ir pažinti mūsų laikų Madoną."

GEORGE YEPES, dailininkas  


Iš anglų kalbos vertė Inga Būdvytytė

Parašykite atsiliepimą apie "Išlaisvinti stiprią moterį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Populiarioji psichologija

Clarissa Pinkola Estes parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Išlaisvinti stiprią moterį, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Išlaisvinti stiprią moterį aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Išlaisvinti stiprią moterį už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Išlaisvinti stiprią moterį? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Clarissa Pinkola Estes tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Išlaisvinti stiprią moterį" perkama kartu