0

Ispanų kalba. Praktinė gramatika. Fonetikos įvadas

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Ispanų kalba. Praktinė gramatika. Fonetikos įvadas


Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

„Ispanų kalba. Praktinė gramatika. Fonetikos įvadas“ – knyga, skirta lietuviams norintiems išmokti ispanų kalbą.


Tikriausiai ne kartą svajojote išmokti laisvai kalbėti kita kalba. Daugelis neblogai kalbame rusiškai ar angliškai, tačiau kartais norisi išmokti kažką egzotiškesnio. Dažnai pasirinkimu tampa ispanų kalba, nes ši romanų grupės kalba laikoma viena populiariausių pasaulyje. Ja ne tik laisvai susikalbėsite didžiojoje Pirėnų pusiasalio dalyje, bet ir pasinaudosite keliaudami po Pietų Ameriką. Ši kalba neoficialiai yra antroji pietinių JAV valstijų kalba. Beveik pusė milijardo pasaulio gyventojų laiko ją gimtąja, todėl paplitimu ji nusileidžia tik bendrinei kinų, anglų ir hindi kalboms. Ispanų kalba taip pat yra viena iš oficialių Europos Sąjungos ir Jungtinių Tautų Organizacijos kalbų.


„Ispanų kalba. Praktinė gramatika. Fonetikos įvadas“ pateikia visą reikalingą informaciją. Čia sistemingai ir nuosekliai pateikiamos gramatikos, fonetikos ir rašybos taisyklės. Knygoje paaiškinama, kuo ispanų kalba skiriasi nuo lietuvių. Visos taisyklės, ypač lietuviams sunkiau perprantamos, knygoje aprašytos išsamiai ir kruopščiai – kaip sudaromi veiksmažodžiai ir jų laikų vartojimas, veiksmažodžių ser, estar ir haber, būtųjų laikų pretérito perfecto, imperfecto ir indefinido vartojimo skirtumai, visi subjunktyvo, artikelių ir asmeninių įvardžių vartojimo atvejai.

Kiekvienas teiginys iliustruojamas pavyzdžiais, o pabaigoje pateikiamos taisyklingųjų ir netaisyklingųjų veiksmažodžių lentelės ir indeksas.


Mokomosios priemonės „Ispanų kalba. Praktinė gramatika. Fonetikos įvadas“ autorius – iš Madrido kilęs Alfonso Rascón Caballero. Čia jis baigė ispanų kalbos doktorantūros studijas, redagavo enciklopedijas bei dirbo viešųjų ryšių specialistu. Prieš atvykdamas į Lietuvą dėstė ispanų ir lotynų kalbas, o nuo 1996 m. jis dėsto Vilniaus universitete, nuo 2002 m. rengia ispanų kalbos kursus. Laisvai lietuviškai kalbantis Alfonso Rascón Caballero labai gerai supranta lietuvių ir ispanų kalbų skirtumus, todėl jo kursai ir mokomieji leidiniai užtikrina puikų startą besimokantiems naujos kalbos. Tą patvirtina ir jo kursų dalyviai.


„Ispanų kalba. Praktinė gramatika. Fonetikos įvadas“ – jau ketvirtoji Alfonso Caballero parengta ispanų kalbos mokomoji priemonė. Anksčiau jis yra išleidęs du žodynus ir kalbos kursą.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu