0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Ispanų kalba. Praktinė gramatika. Fonetikos įvadas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Ispanų kalba. Praktinė gramatika. Fonetikos įvadas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ispanų kalba. Praktinė gramatika. Fonetikos įvadas" aprašymas

„Ispanų kalba. Praktinė gramatika. Fonetikos įvadas“ – knyga, skirta lietuviams norintiems išmokti ispanų kalbą.


Tikriausiai ne kartą svajojote išmokti laisvai kalbėti kita kalba. Daugelis neblogai kalbame rusiškai ar angliškai, tačiau kartais norisi išmokti kažką egzotiškesnio. Dažnai pasirinkimu tampa ispanų kalba, nes ši romanų grupės kalba laikoma viena populiariausių pasaulyje. Ja ne tik laisvai susikalbėsite didžiojoje Pirėnų pusiasalio dalyje, bet ir pasinaudosite keliaudami po Pietų Ameriką. Ši kalba neoficialiai yra antroji pietinių JAV valstijų kalba. Beveik pusė milijardo pasaulio gyventojų laiko ją gimtąja, todėl paplitimu ji nusileidžia tik bendrinei kinų, anglų ir hindi kalboms. Ispanų kalba taip pat yra viena iš oficialių Europos Sąjungos ir Jungtinių Tautų Organizacijos kalbų.


„Ispanų kalba. Praktinė gramatika. Fonetikos įvadas“ pateikia visą reikalingą informaciją. Čia sistemingai ir nuosekliai pateikiamos gramatikos, fonetikos ir rašybos taisyklės. Knygoje paaiškinama, kuo ispanų kalba skiriasi nuo lietuvių. Visos taisyklės, ypač lietuviams sunkiau perprantamos, knygoje aprašytos išsamiai ir kruopščiai – kaip sudaromi veiksmažodžiai ir jų laikų vartojimas, veiksmažodžių ser, estar ir haber, būtųjų laikų pretérito perfecto, imperfecto ir indefinido vartojimo skirtumai, visi subjunktyvo, artikelių ir asmeninių įvardžių vartojimo atvejai.

Kiekvienas teiginys iliustruojamas pavyzdžiais, o pabaigoje pateikiamos taisyklingųjų ir netaisyklingųjų veiksmažodžių lentelės ir indeksas.


Mokomosios priemonės „Ispanų kalba. Praktinė gramatika. Fonetikos įvadas“ autorius – iš Madrido kilęs Alfonso Rascón Caballero. Čia jis baigė ispanų kalbos doktorantūros studijas, redagavo enciklopedijas bei dirbo viešųjų ryšių specialistu. Prieš atvykdamas į Lietuvą dėstė ispanų ir lotynų kalbas, o nuo 1996 m. jis dėsto Vilniaus universitete, nuo 2002 m. rengia ispanų kalbos kursus. Laisvai lietuviškai kalbantis Alfonso Rascón Caballero labai gerai supranta lietuvių ir ispanų kalbų skirtumus, todėl jo kursai ir mokomieji leidiniai užtikrina puikų startą besimokantiems naujos kalbos. Tą patvirtina ir jo kursų dalyviai.


„Ispanų kalba. Praktinė gramatika. Fonetikos įvadas“ – jau ketvirtoji Alfonso Caballero parengta ispanų kalbos mokomoji priemonė. Anksčiau jis yra išleidęs du žodynus ir kalbos kursą.Parašykite atsiliepimą apie "Ispanų kalba. Praktinė gramatika. Fonetikos įvadas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Ispanų kalbos ir gramatikos knygos

Alfonso Rascon Cabalero parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Ispanų kalba. Praktinė gramatika. Fonetikos įvadas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Ispanų kalba. Praktinė gramatika. Fonetikos įvadas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Ispanų kalba. Praktinė gramatika. Fonetikos įvadas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Ispanų kalba. Praktinė gramatika. Fonetikos įvadas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alfonso Rascon Cabalero tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ispanų kalba. Praktinė gramatika. Fonetikos įvadas" perkama kartu