0

Itališkos elegancijos kodas. Paslaptys gyvenimą ir madą mylinčiai moteriai

  • Nuolaida knygai -27%
2.5
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 14,79 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 5.20 € (27%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-06-22 Irena Pupelienė

Planuoju įsigyt šia knyga.
Mane sudomino ši pora: Paulius Jurkevičius ir Jurga
Norėčiau alieju ragaut.....(skaitau apie ypač tyra) ir...savo stiliu pajust....

Informacija

Itališkos elegancijos kodas. Paslaptys gyvenimą ir madą mylinčiai moteriai

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9786094037641

2020-10-31 14.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Itališkos elegancijos kodas. Paslaptys gyvenimą ir madą mylinčiai moteriai" aprašymas
"Kretinai niekada neatrodo elegantiški. Elegancija – tai ne būdas išsiskirti, o būdas išlikti kitų atminty.“ (it. I cretini non sono mai eleganti. L‘eleganza non ? un modo di farsi notare, ma quello di farsi ricordare.)"
Giorgio Armani

"Mano supratimu, patraukli ir elegantiška yra ta moteris, kuri moka apsiginti.“ (it. Secondo mio parere, stupenda ed elegante ? quella donna che sa diffendersi.)"
Roberto Cavalli

„Technologijos, neoprenas, oda ir brangakmeniai elegantiškai atrodo tik ant treniruotos moters kūno.“ (it. Le technologie, neoprene, pelle e i gioelli sono eleganti solo sul corpo di una donna palestrata.)"
Donatella Versace

„Elegancija – tai asmenybės stilius. Jį arba jaučiame ir valdome, arba ne. Tikrai neįmanoma elegancijos išmokti.“ (it. L‘eleganza ? lo stile personale. O viene percepito e domato, o no. ? impossibile imparare ad essere eleganti.)"
Domenico Dolce

"Save laikau mados žmogumi. Jau du dešimtmečius gyvenu Romoje. Lietuvos skaitytojoms galbūt esu pažįstama iš mados apžvalgų dienraštyje „Lietuvos rytas“, žurnalų „Ekstra“, „Stilius“, „Stilius Plius“, „MM“, „Ieva“, „L‘Officiel“, „Žmonės“, „Šeimininkė“, žinių portalų www.lrytas.lt, www.15min.lt, www.delfi.lt. Prieš penkiolika metų tapau pirmąja Lietuvos žurnaliste, akredituota prie Italijos Nacionalinių mados namų „Camera Nazionale della Moda Italiana“. Dirbau Milano pr?t-?-porter ir Romos alta moda madų savaitėse. Esu knygų „Italija“ ir „Sava Roma“ bendraautorė.
Daugiau kaip dvidešimt metų esu madoje, ja gyvenu, apie ją rašau, ją aukštinu tarsi dievybę, be jos neišgyvenčiau nė dienos. Mada man yra įkvėpimo šaltinis, mano gyvenimo esmė ir tikras, nesumeluotas kasdienybės džiaugsmas. Per tuos penkiolika metų, kuriuos rašiau apie madą žurnalui „Stilius“ ir kitiems Lietuvos ir tarptautiniams žurnalams, turėjau progos suprasti, ką jaučia mano apžvalgas skaitančios moterys. Kaip jos reaguoja vitrinoje ar madų žurnale išvydusios naujojo sezono tendencijas ir spalvas. Žinau, ką jos galvoja ir ko iš manęs tikisi. Todėl ši knyga turėtų paįvairinti gyvenimą toms skaitytojoms, kurios šiandien pasigenda mano rubrikos „Mados pulsas“. Jos man rašo, kad kas savaitę skaitydamos mados tendencijų apžvalgas iš Milano ir Romos aukštuomenės gyvenimo jausdavosi laimingos."

Autorė
2019-06-22

Planuoju įsigyt šia knyga.
Mane sudomino ši pora: Paulius Jurkevičius ir Jurga
Norėčiau alieju ragaut.....(skaitau apie ypač tyra) ir...savo stiliu pajust....

2015-04-01

Labai neskoningas višelis. O dar kai tema tokia, išvis neatleistina :)

Parašykite atsiliepimą apie "Itališkos elegancijos kodas. Paslaptys gyvenimą ir madą mylinčiai moteriai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Itališkos elegancijos kodas. Paslaptys gyvenimą ir madą mylinčiai moteriai, kurią skaitytojams dovanoja Jurga Jurkevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jurga Jurkevičienė su knyga Itališkos elegancijos kodas. Paslaptys gyvenimą ir madą mylinčiai moteriai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Itališkos elegancijos kodas. Paslaptys gyvenimą ir madą mylinčiai moteriai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jurga Jurkevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Itališkos elegancijos kodas. Paslaptys gyvenimą ir madą mylinčiai moteriai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Itališkos elegancijos kodas. Paslaptys gyvenimą ir madą mylinčiai moteriai" perkama kartu