0

Įterptinės sistemos, I d.

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 196
  • ISBN ar kodas: 9986138167

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Įterptinės sistemos, I d." aprašymas

Knygoje aptariami aštuonių skilčių mikroprocesoriai ir mikrovaldikliai, jų pagrindu sukurtos įterptinės sistemos, projektavimo metodika, sprendžiami sąsajos ir atsparumo trikdžiams klausimai. Dėstomoji medžiaga remiasi populiariais pramonės gaminamų Neumano ir Harvardo struktūrų mikroprocesorių pavyzdžiais.

Parašykite atsiliepimą apie "Įterptinės sistemos, I d."

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Įterptinės sistemos, I d., kurią skaitytojams dovanoja Vytautas Deksnys, Vaclovas Jastramskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas Deksnys, Vaclovas Jastramskas su knyga Įterptinės sistemos, I d. jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Įterptinės sistemos, I d. patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Deksnys, Vaclovas Jastramskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Įterptinės sistemos, I d. palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Įterptinės sistemos, I d." perkama kartu