0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jonas Basanavičius - barzdota varna

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2011-09-14 Kristina

Puikus viduriniam mokykliniams amžiui skirtas leidinys! Sveikinu autorių, taip susidomėjusi skaičiau jau senokai. Sužinojau naujų faktų apie Basanavičių (o apie jį žinau nemažai) ir jis tapo man visai kita asmenybe, nei suvokiau iki šiol. Ačiū.


Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 2.1 SoldOut

Knygos "Jonas Basanavičius - barzdota varna" aprašymas

Rytis Daukantas (g. 1980 Skuode) - architektas, dailininkas, "Delfi" svetainės karikatūristas, satyrinių straipsnių autorius. Nuo 2008 m. autorius kuria savo interneto dienoraštį www.karikatura.lt.
"Jonas Basanavičius - barzdota varna" - antroji serijos "Lietuvos milžinai iš arti" knyga (pirmoji - "Simonas Daukantas - vargo pelė").
"Seniai seniai, iškritus pirmam 1851 metų sniegui, ties buvusia Lietuvos Kunigaikštystės ir Prūsijos karalystės siena, mažame kaimelyje, gimė berniukas, vardu Jonas..."
Nepatikėsite, bet taip prasideda pasakojimas apie vieną garsiausių Lietuvos istorinių asmenybių - Joną Basanavičių. Tik ši istorija skirta ne suaugusiesiems, o VAIKAMS.
Knygoje "Jonas Basanavičius - barzdota varna" skaitytojai sutiks ne tik rimtąjį gydytoją Joną Basanavičių, bet ir sužinos, kokias išdaigas jis krėtė būdamas mažas, kokių nuotykių patyrė keliaudamas po įvairias šalis. Į pasakojimą autorius sumaniai įpina ir Basanavičiaus pavardės, gimtojo kaimo - Ožkabalių atsiradimo istorijas, aprašo, kas vyko tais laikais Lietuvoje, Europoje, kaip gyveno to meto lietuviai. Tikri faktai, truputėlis fantazijos ir šmaikščios Ryčio Daukanto iliustracijos tikrai nepaliks abejingo nė vieno šios knygos skaitytojo.

  • Autorius: Rytis Daukantas
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 54
  • ISBN ar kodas: 9789986166900

2011-09-14

Puikus viduriniam mokykliniams amžiui skirtas leidinys! Sveikinu autorių, taip susidomėjusi skaičiau jau senokai. Sužinojau naujų faktų apie Basanavičių (o apie jį žinau nemažai) ir jis tapo man visai kita asmenybe, nei suvokiau iki šiol. Ačiū.

Parašykite atsiliepimą apie "Jonas Basanavičius - barzdota varna"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeninio tobulėjimo knygos

Rytis Daukantas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Jonas Basanavičius - barzdota varna", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Jonas Basanavičius - barzdota varna" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Jonas Basanavičius - barzdota varna" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Jonas Basanavičius - barzdota varna"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rytis Daukantas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Jonas Basanavičius - barzdota varna" perkama kartu