0

Juodųjų Triušių dvaras

Informacija

Juodųjų Triušių dvaras

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 376
  • ISBN ar kodas: 9786090122778

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Juodųjų Triušių dvaras" aprašymas
Tobula atrodžiusi šeima. Didelė paslaptis. Ir viena vasara, visiems laikams pakeitusi visų gyvenimą.


Įspūdingas, gebenėmis ir paslaptimis apipintas Juodųjų Triušių dvaras traukte traukia prašalaičio žvilgsnį. Kaip tik čia savo vestuves švęsti norėtų Lorna Danevėj, šį dvarą prisimenanti iš vaikystės atostogų romantiškajame Kornvalyje. Dabar jame šeimininkauja atšiauri sena keistuolė, tačiau dvaras mena ir ankstesnius šeimininkus – gražią Eltonų šeimą. Ponia ir ponas Eltonai ir keturi jų vaikai Juodųjų Triušių dvare leisdavo idiliškas ir neskubrias atostogas, kol vieną vasarą paslaptingas tragiškas įvykis visiems laikams pakeitė jų visų ir paties dvaro likimą.


Vaikštinėdama dvaro keliukais Lorna dar nežino, kad jai bus lemta pakelti senas paslaptis gaubiančią uždangą ir išsiaiškinti ne tik anos Eltonų šeimai lemtingos nakties įvykius, bet ir tikrąją savo pačios istoriją...


"Gryniausias skaitymo malonumas. Šioje knygoje yra viskas, ko reikia: įspūdingas dvaras, intriguojantys personažai ir jų likimo vingiai, neleisiantys skaitytojui atsikvėpti iki paties paskutinio puslapio. Nuostabi knyga."

Rašytoja Veronica Henry


Iš anglų k. vertė Zita Marienė

Nauja autorės knyga „Vasara, kai dingo Odrė Vaild“

Parašykite atsiliepimą apie "Juodųjų Triušių dvaras"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Juodųjų Triušių dvaras, kurią skaitytojams dovanoja Eve Chase. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Eve Chase su knyga Juodųjų Triušių dvaras jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Juodųjų Triušių dvaras patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eve Chase. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Juodųjų Triušių dvaras palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Juodųjų Triušių dvaras" perkama kartu