0
Juodulis
5.49 InStock

Juodulis

  • Nuolaida knygai -39%
Internetu: 5,49 €
Knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 3.50 € (39%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Juodulis

  • Leidėjas: Tikra knyga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 13x19, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 200
  • ISBN ar kodas: 9786098142488

5.49 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Norvegų rašytojo Hakon Ovreas kūrybą Lietuvos vaikai jau turėjo progą įvertinti, skaitydami apdovanojimus vieną po kito skynusią knygą „Rudalius“. Dabar rašytojas siūlo šios knygos tęsinį – „Juodulis“, kurioje ir toliau veikia vaikai superherojai, o išdaigų ir nuotykių kupina jų vaikystė sukuria šiltą ir jaukią pasakojimo atmosferą.


Į senąją kepyklą atkeliauja nauja mergaitė. Ir Atlui ji visai patinka. Jis sumąsto, kad jeigu „pasiskolins“ ypatingąją pirmininko vištą, o po to apsimes, kad ją surado, tai tikrai paklius į laikraštį. Ir jau tada naujoji mergaitė juo tikrai susižavės.

Pabandyti verta.

 Tačiau, kai bandymas nueina šuniui ant uodegos, viskas tampa gana painu. Atlui reikia superherojų pagalbos. Žinoma, jam padėti turi garsusis Rudalius su savo draugais. Herojai nelabai supranta, į ką jie čia iš tikrųjų painiojasi, tačiau to nesupranta ir pats Atlas.

Taigi veiksmas prasideda. O taip pat ir visi įmanomi nesklandumai…


„Juodulis“ – tai antroji norvegų rašytojo Hakon Ovreas knyga iš serijos apie vaikus superherojus. Pirmoji knyga „Rudalius“ pasakojo apie berniuką Dalių, kuris naktimis tapdavo Rudalium ir rudais dažais apipaišydavo piktų dičkių berniukų dviračius.


Rašytojo kūryba vertinama už paprastumą, įtaigumą ir nežabotą fantaziją, kuri vaikams atrodo labai tikroviška, o suaugusiems sukelia nostalgiškus vaikystės prisiminimus.

Autorius savo smagiose ir nuotykių kupinose knygose paliečia ir gilesnes, vaikams svarbias temas, tokias kaip draugystė, atkirtis už patyčias ar blogus darbus, drąsa. Knyga „Rudalius“ buvo išleista 30 šalių, o antroji serijos knyga „Juodulis“ jau pasirodė 15 šalių.


Hakon Ovreas (g. 1974) – norvegų rašytojas, studijavo literatūrą Oslo universitete. Išleido tris poezijos knygas, o 2013 metais parašė pirmąją knygą vaikams „Rudalius“. Ši knyga rašytojui pelnė Šiaurės Tarybos vaikų ir jaunimo literatūros premiją bei daugybę kitų apdovanojimų gimtojoje Norvegijoje, Olandijoje, Vokietijoje.

„Rudalius“ – šilta ir stipri istorija apie draugystę ir drąsą, pilna kūrybiškumo ir kasdienės magijos (komisijos pareiškimas, Šiaurės Tarybos vaikų ir jaunimo literatūros premija).

„Rudaliaus“ tęsinys „Juodulis“ pasirodė 2015 metais, o šiemet rašytojas išleis ir trečiąją serijos dalį.


Iš norvegų kalbos vertė Nora Strikauskaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu