0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Beveik neįmanomi uždaviniai + Pokalbiai apie beveik neįmanomus uždavinius

12,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

KOMPLEKTAS. Beveik neįmanomi uždaviniai + Pokalbiai apie beveik neįmanomus uždavinius


2021-06-30 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "KOMPLEKTAS. Beveik neįmanomi uždaviniai + Pokalbiai apie beveik neįmanomus uždavinius" aprašymas

Komplektą sudaro dvi knygos: "Beveik neįmanomi uždaviniai" bei "Pokalbiai apie beveik neįmanomus uždavinius".
Abi knygos 2-ojo atnaujinto leidimo.

Abiejų knygų autorius - matematikos treneris Eduardas Juška, kurio mokiniai yra daugkartiniai olimpiadų ir konkursų nugalėtojai bei prizininkai. O jo knygelėmis „Neįmanomi uždaviniai“ (I-IV dalys) noriai naudojasi ne vienas Lietuvos matematikos mokytojas.

„Beveik neįmanomi uždaviniai“ skirti 4-6 klasių vaikams. Tačiau įdomių ir įveikiamų užduočių joje ras ir jaunesni, o iššūkių ir progų pasukti galvą - ir vyresni moksleiviai. 19-oje skyrių yra per 250 uždavinių: loginių, dėsningumo pastebėjimo, karpymo, variantų perrinkimo ir skaičiavimo, analizės nuo pabaigos ir kt. Įvairių tipų užduotys yra kiekviename skyriuje, jie sudėti sunkėjimo tvarka, ir kiekviename yra bent pora lengvų užduočių ir bent viena "beveik neįmanoma".

Knygelėje tėvams bei mokytojams "Pokalbiai apie beveik neįmanomus uždavinius" rastumėte, kokiais klausimais ir užuominomis galima nukreipti vaiką link uždavinio sprendimo. Jei toks stilius jums prie širdies ar mėgstate po ranka turėti pilnus sprendimus, ši knygelė – nepamainoma.

Štai kaip apie šį leidinį atsiliepia matematikos mokymo programų autorius, didaktikos specialistas, tyrėjas dr. Pranas Gudynas:

„Pokalbių“ knygelės autorius ėmėsi vieno aktualiausių šiuolaikinės pedagogikos uždavinių - mokyti strategiškai ir kūrybiškai mąstyti. Tai ypač svarbu paauglystėje, nes tuo metu formuojasi žmogaus abstraktusis mąstymas. Ar galima padėti moksleiviui jį ugdytis? Žinoma! O kaip? Patarimas paprastas – užduokite jam mąstyti skatinančius klausimus, padėkite atrasti sprendimo strategijas, padrąsinkite, leiskite pajusti mąstymo džiaugsmą - ir rezultatų ilgai laukti nereikės.
Ši knygelė pagelbės užduodant vaiko mąstymą skatinančius klausimus. Suaugusieji jokiu būdu neturi spręsti uždavinių ir mokytis už mokinį. Jie turi sugebėti tapti kritiškais mokymosi draugais, padėti išmokti įsivertinti, pasitikrinti, aptikti klaidas bei pastebėti dėsningumus."Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Beveik neįmanomi uždaviniai + Pokalbiai apie beveik neįmanomus uždavinius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kiti vadovėliai, pagalbiniai leidiniai 4-6 kl.


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Beveik neįmanomi uždaviniai + Pokalbiai apie beveik neįmanomus uždavinius" perkama kartu