0

KOMPLEKTAS. Būkime jauni ir sveiki! Žaliosios mitybos pasaulyje pradininkas Norman W. Walker pataria

  • Nuolaida knygai -54%
Internetu: 7,99 €
Knygyne: 17,18 €*
Sutaupote: 9.19 € (54%)
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
Informacija

KOMPLEKTAS. Būkime jauni ir sveiki! Žaliosios mitybos pasaulyje pradininkas Norman W. Walker pataria

  • Leidėjas: Fajisarus
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS239

7.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

"Būkime jauni. Šviežios vaisių ir daržovių sultys ir sveikata"

Knygą "Būkime jauni. Šviežios vaisių ir daržovių sultys ir sveikata" rekomenduoja Lietuvos sveikuolių sąjunga ir jos prezidentas Dainius Kepenis.


Paprasti ilgos jaunystės ir tvirtos sveikatos receptai:

- 50 daržovių ir vaisių salotų receptų;

- 87 daržovių ir vaisių sulčių receptai.


Normanas Volkeris yra vienas iš žaliosios mitybos pradininkų, taip pat jis buvo pirmasis, kuris pasiūlė daugelį ligų gydyti šviežiomis daržovių ir vaisių sultimis.

Sveikos mitybos patirtį Normanas Volkeris kaupė daugiau kaip 70 metų. Jo darbo rezultatas yra mitybos ir sveikatos palaikymo sistema, kurios pagrindas - termiškai neperdirbtos daržovės ir vaisiai bei jų sultys.

Šiandien žalios mitybos šalininkų visame pasaulyje yra milijonai ir šis judėjimas be paliovos plinta."Būkime sveiki. Apie sveikus gėrimus ir sveiką maistą"


"Koks nuostabus dalykas sulaukti septyniasdešimties ar daugiau metų, tačiau išsaugoti jaunatviškumą, energiją ir turėti trisdešimtmečio žmogaus kūną. Tai tikslas, dėl kurio verta pasistengti."

Norman Walker

Kiekvieną dieną žiniasklaida praneša mums apie naują "stebuklingą" dietą, naujus vaistus ar papildus, naują "revoliucinę" mankštos programą - esą jei tik tos dietos ar programos laikysimės, tapsime sveiki ir laimingi. Tačiau kai kalbame apie dr. Volkerio sveikatos palaikymo sistemą, žodžių "stebuklingas" ar "revoliucinis" nereikia. Sistema įrodė savo vertę per beveik šimtą gyvavimo metų. Tai vyko ramiai, santūriai, nuosekliai ir be jokio reklaminio triukšmo. Gal būtent todėl apie Normano Volkerio gyvenimą ir veiklą žmonės žino mažiau nei apie daugelį šiuolaikinių madingų sveikatingumo guru.


Didžiausias Normano Volkerio nuopelnas yra idėja palaikyti gerą sveikatą šviežiomis vaisių ir daržovių sultimis. Jis šią įdėją pasiūlė dar XX amžiaus pradžioje, pats ją išbandė ir tobulino - kūrė įvairių sulčių mišinių receptus - daugiau kaip 70 metų!

Šiandien užėję į specializuotas buitinės technikos parduotuves negalime atsistebėti sulčiaspaudžių gausa. Jų šimtai - įvairių modelių, įvairaus galingumo ir paskirties. Tačiau tik retas kuris žino, kad šio nuostabaus išradimo autorius yra Normanas Volkeris. Savo sulčiaspaudę jis sukonstravo 1930 metais (iki tol spaudė sultis rankomis), pavadino ją NORWALK ir pradėjo gaminti Jungtinėse Valstijose. NORWALK sulčiaspaudė gaminama iki šiol.


Normano Volkerio gyvenimo kelias unikalus. Jis parodė, kad laikydamiesi visai paprastų mitybos ir higienos taisyklių mes galime išvengti ligų ir džiaugtis gera sveikata netgi gilioje senatvėje.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu