0

KOMPLEKTAS. Edgar Cayce. Susikurk savo ateitį + Sveikatos vadovas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

KOMPLEKTAS. Edgar Cayce. Susikurk savo ateitį + Sveikatos vadovas

  • Leidėjas: Luceo
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS75

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Edgar Cayce. Susikurk savo ateitį

"Susikurk savo ateitį" arba dvidešimt keturios asmeninės transformacijos.


Edgaras Keisis ( Edgar Cayce, 1877-1945 ) yra vienas didžiausių pranašų naujausioje žmonijos istorijoje. Taip pat jis laikomas holistinės medicines tėvu ir Naujojo amžiaus judėjimo pradininku. Į žmogų Keisis žvelgė kaip į vieną didžiulę visumą, kurią sudaro jo kūnas, protas ir dvasia, susiformavę per daugybę inkarnacijų. “ Perskaitęs” tą neįtikėtinai sudėtingą struktūrą, Edgaras Keisis duodavo patarimų, kaip ją pakeisti, ar pakoreguoti, ir tokiu būdu pakeisdavo žmogaus likimą.


"Mes ir Dievas esame bendrakūrėjai.

Mes kuriame savo tikrovę.

Rašome savo Gyvenimo knygą.

Aš mačiau tą Knygą!

Ji nebaigta ir niekada nebus baigta.

Mes darome joje vis naujus įrašus

ir rašome vis naujus skyrius..."

Rdgar Cayce


Svarbiausia šios knygos žinia yra tokia - mes kuriamės savo ateitį drauge su Dievu. Dievas mums suteikė laisvos valios dovaną ir tai yra tas kuriamasis instrumentas, kuriuo mes galime įvykdyti alcheminį savo likimo virsmą.

Knyga "Susikurk savo ateitį" yra vadovas. Tai dvidešimt keturi dvasiniai principai, dvidešimt keturi raktai, kurie atrakina supratimo duris. Jie nurodys gaires visada, kai tik jūsų kelyje iškils netikėta kliūtis ar jums prireiks rasti atsakymą į kokį painų gyvenimo klausimą. Tada atverskite knygos turinį ir susiraskite skyrių, kuris nagrinėja panašią temą - tai bus pirmas žingsnis sprendimo link.


Iš anglų kalbos vertė Andrius RondomanskisSveikatos vadovas

Edgaras Keisis (Edgar Cayce, 1877-1945) yra vienas didžiausių pranašų naujausioje žmonijos istorijoje. Taip pat jis laikomas holistinės medicinos tėvu ir Naujojo amžiaus judėjimo pradininku. Į žmogų Keisis žvelgė kaip į vieną didžiulę visumą, kurią sudaro jo kūnas, protas ir dvasia, susiformavę per daugybę inkarnacijų. "Perskaitęs" tą neįtikėtinai sudėtingą struktūrą, Edgaras Keisis duodavo patarimų, kaip ją pakeisti, ar pakoreguoti, ir tokiu būdu pakeisdavo žmogaus likimą.

 

Edgaras Keisis, būdamas transo būsenos, ligų diagnozavimo ir gydymo temomis iš viso pateikė daugiau kaip 9000 rekomendacijų, arba vadinamųjų skaitymų. Knyga "Sveikatos vadovas" yra išsamus Keisio praneštos informacijos sąvadas, kuris gali praversti ir šiandieną - visų pirma tiems, kas ieško netradicinių būdų, kaip palaikyti gerą sveikatą.


Iš anglų kalbos vertė Andrius RondomanskisParašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu