0

KOMPLEKTAS. Enciklopedija Lietuva, I-IV tomas

Informacija

KOMPLEKTAS. Enciklopedija Lietuva, I-IV tomas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "KOMPLEKTAS. Enciklopedija Lietuva, I-IV tomas" aprašymas

Keturtomę enciklopediją Lietuva sudaro beveik 3000 iliustruotų puslapių. Pirmajame tome pateikiami išsamūs apžvalginiai straipsniai apie Lietuvos istoriją, švietimą, mokslą, kultūrą, sportą, gamtą, gyventojus, pasaulio lietuvius ir politinį gyvenimą. Antrajame, trečiajame ir ketvirtajame tome pateikta apie 9000 visų laikų žymiausių Lietuvos žmonių biografijų.


Enciklopedija pirmiausia skiriama tiems, kurie neįsigijo Visuotinės lietuvių enciklopedijos, bet nori gauti enciklopedinės informacijos apie Lietuvą ir visų laikų Lietuvos žmones. Šis leidinys rengiamas Visuotinės lietuvių enciklopedijos straipsnių pagrindu.

Vieną tomą sudarys apie 1000 puslapių.


Enciklopedija Lietuva, I tomas

Enciklopedija Lietuva, II tomas

Enciklopedija Lietuva, III tomas

Enciklopedija Lietuva, IV tomas

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Enciklopedija Lietuva, I-IV tomas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Enciklopedija Lietuva, I-IV tomas, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga KOMPLEKTAS. Enciklopedija Lietuva, I-IV tomas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga KOMPLEKTAS. Enciklopedija Lietuva, I-IV tomas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą KOMPLEKTAS. Enciklopedija Lietuva, I-IV tomas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "KOMPLEKTAS. Enciklopedija Lietuva, I-IV tomas" perkama kartu