0

KOMPLEKTAS. Holograminė visata. Viena visų nepaaiškinamų reiškinių priežastis + Gyvenimų knyga

Šiuo metu neparduodama
Informacija

KOMPLEKTAS. Holograminė visata. Viena visų nepaaiškinamų reiškinių priežastis + Gyvenimų knyga

  • Leidėjas: Luceo
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS76

Šiuo metu neparduodama


Tačiau jus tikrai sudomins
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
arba
TOP NAUJIENA
Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole!
Aprašymas

Holograminė visata. Viena visų nepaaiškinamų reiškinių priežastis

"Žiūrėkite į naują faktą kaip maži vaikai, būkite pasiruošę atmesti visas išankstines nuomones, nuolankiai nerkite į bet kokią bedugnę, prie kurios krašto jus prives Gamta - antraip nieko neišmoksite ir nesužinosite."

Thomas Henry Huxley

Šioje knygoje "Holograminė visata. Viena visų nepaaiškinamų reiškių priežastis" Maiklas Talbotas, remdamasis kvantinės fizikos ir neurofiziologijos faktais, skatina drąsiau ir kūrybiškiau žvelgti į mus supanti pasaulį, neapsiribojant tradiciniais mokslo postulatais.

Knygoje plėtojama neurofiziologo Karlo Pribamo įžvalga apie holograminį smegenų funkcionavimo principą ir fiziko teoretiko Deivido Bomo idėja apie paslėptąją ir išreikštąją tikroves, kitaip tariant - kalbama apie holograminę visatos prigimtį. Knyga atspindi holistinį požiūrį, kuris galbūt taps ateities civilizacijos pagrindu.


Michael Talbot yra žinomas rašytojas, kūęs ir grožinės litearatūros kūrinius, ir rašęs mokslo bei dvasingumo sintezės temonis. Kūrybinių idėjų Talbotas sėmėsi kvantinės fizikos srityje, nes kaip tik ten yra ta riba, kur mokslas susiduria su dvasingumu.

Stovėdamas ant šios ribos, Talbotas puikiai mato abi teritorijas, bet stengiasi perdaug nenuklysti nė į vieną iš jų ir apie sudėtingąsias šiuolaikinės kvantinės fizikos realijas pasakoja labai suprantamai ir paprasta kalba. Tai jo populiarumo paslaptis.


Šioje knygoje Maiklas Talbotas plėtoja idėją, kad visas mūsų matrialus pasaulis ir net visa visata - nuo subatominių dalelių iki spindinčių danguje žvaigždžių - nėra relaūs ar atskirai egzistuojantys dalykai.

Visos apčiuopiamos ir regimos formos, kurias mes vadiname savo tikrove, yra tik projekcijos, kurios kyla iš kitos, nematomos aukštesnio lygmens tikrovės. Visa materiali sfera yra holograma ir kiekvienas jos fragmentas atspindi visumą.

Toks holograminis visatos modelis šiandieną randa vis daugiau šalininkų ir sulaukia vis tvirtesnio pripažinimo.


"Negalima sakyti, kad stebuklai paneigia Gamtos dėsnius. Stebuklai paneigia mūsų žinias apie Gamtos dėsnius."

Šv. Augustinas


Iš anglų kalbos vertė Virginija Bertulė ir Andrius RondomanskisGyvenimų knyga

"Gyvenimų knyga" nušviečia nepaprastą Edgaro Keisio sugebėjimą skaityti vadinamuosius akašos įrašus, kur surašyta informacija apie visatos materialių daiktų praeitų ir ateitį. Viskas, kas kada nors egzistavo, ir viskas, kas kada nors egzistuos, yra atspindėta akašoje.


Iš Kentukio kilęs amerikietis Edgaras Keisis (1877-1945) - drąsiausias šio amžiaus pradžios aiškiaregys. Iš visų aiškiaregystės atvejų Keisio fenomenas turbūt buvo pats akivaizdžiausias ir labiausiai neįtikėtinas. Jis matė ne tik visas katastrofas, bet ir pasaulio įvykių eigą. Pavieniams lankytojams jis nuspėdavo ateitį taip pat gerai kaip ir tautoms. Jo pranašystės buvo neįtikėtinai tikslios – beveik šimtu procentu.


Iš anglų kalbos vertė Vilija Vitkūnienė ir Andrius RondomanskisParašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu