0

KOMPLEKTAS. Moters išmintis + Vyro išmintis

  • Nuolaida knygai -56%
Internetu: 12,99 €
Knygyne: 28,99 €*
Sutaupote: 16.00 € (56%)
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
Informacija

KOMPLEKTAS. Moters išmintis + Vyro išmintis

  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2018
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS208

12.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Knyga "Moters išmintis" – tai trumpi žvilgtelėjimai į moters vaidmenis šeimoje ir visuomenėje, į jos psichologiją, santykius su vyrais, profesinę karjerą ir kitus dalykus, kokie jie buvo prieš kelis tūkstančius metų ir kokie yra dabar. Šiuo metu ir vyrai, ir moterys ieško atsakymų į klausimą, kas yra vyriškumas ir kas yra moteriškumas. Šių sąvokų prasmės, ilgą laiką buvusios aiškios, dabar ima netekti savo apibrėžtumo, ir smalsiems žmonėms darosi vis įdomiau, koks lyčių spektaklis vyksta didžiojoje gyvenimo scenoje.


Kita knyga "Vyro išmintis", kuri, tikimės, irgi atkreips jūsų dėmesį, kalba apie vyrą – kokie jo vaidmenys, pareigos, kas lemia vaisingus santykius su moterimi ir kas trukdo tokius santykius užmegzti.

Abi knygos labai panašios – iš pradžių mūsų žvilgsnis nukrypsta į Rytų tradicijas, paskui atsigręžiame į šiuolaikinę visuomenę, pažiūrime, kaip čia atrodo vyro ir moters santykiai ir kodėl jie dažnai netenkina nei vyrų, nei moterų.

Ir dar štai kas: moters knyga atskleidžia, kokia deivė slypi moters dvasioje, o vyro knyga kalba apie vidinius vyriškus dievus. Deivės ir dievai snaudžia, moterys ir vyrai neranda bendros kalbos. Kai deivės ir dievai nubus, moterys apkabins vyrus, vyrai apkabins moteris ir įsivyraus santarvė.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu