0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Pasakos su garsais. Anderseno pasakos + Šarlio Pero pasakos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

KOMPLEKTAS. Pasakos su garsais. Anderseno pasakos + Šarlio Pero pasakos


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 13.99 SoldOut
Knygos "KOMPLEKTAS. Pasakos su garsais. Anderseno pasakos + Šarlio Pero pasakos" aprašymas

"Anderseno pasakos su garsais"

Šios dvi populiarių pasakų knygos (kita šios serijos knyga "Šarlio Pero pasakos su garsais") ne tik puikiai iliustruotos, bet ir garsiškai apipavidalintos. Radęs į tekstą įterptą paveikslėlį, vaikas galės paspausti atitinkamą mygtuką ir išgirsti pasakų veikėjų ir įvairių reiškinių garsus. Tai sustiprins skaitomos pasakos įspūdį, lavins vaiko vaizduotę, atidumą, rankos judesius. Knygos didelio formato, standžiais kartoniniais puslapiais, tad yra tinkamos dovanoti ir daug kartų vartyti.

Šioje knygoje rasite pasakas: "Sniego karalienė", "Karalaitė ant žirnio","Kiauliaganys", "Laukinės gulbės".


Vertė Jūratė Žižytė"Šarlio Pero pasakos su garsais"

Šios dvi populiarių pasakų knygos (kita šios serijos knyga "Anderseno pasakos su garsais") ne tik puikiai iliustruotos, bet ir garsiškai apipavidalintos. Radęs į tekstą įterptą paveikslėlį, vaikas galės paspausti atitinkamą mygtuką ir išgirsti pasakų veikėjų ir įvairių reiškinių garsus. Tai sustiprins skaitomos pasakos įspūdį, lavins vaiko vaizduotę, atidumą, rankos judesius. Knygos didelio formato, standžiais kartoniniais puslapiais, tad yra tinkamos dovanoti ir daug kartų vartyti.

Šioje knygoje rasite pasakas: "Pelenė", "Batuotas katinas", "Miegančioji gražuolė".


Vertė Jūratė Žižytė

  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS60

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Pasakos su garsais. Anderseno pasakos + Šarlio Pero pasakos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pasakos patiems mažiausiems

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys KOMPLEKTAS. Pasakos su garsais. Anderseno pasakos + Šarlio Pero pasakos, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų KOMPLEKTAS. Pasakos su garsais. Anderseno pasakos + Šarlio Pero pasakos aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie KOMPLEKTAS. Pasakos su garsais. Anderseno pasakos + Šarlio Pero pasakos. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Pasakos su garsais. Anderseno pasakos + Šarlio Pero pasakos dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Pasakos su garsais. Anderseno pasakos + Šarlio Pero pasakos" perkama kartu