0

KOMPLEKTAS. Skomantas. Istorinių-nuotykinių knygų serija paaugliams apie XIII a. pradžios Lietuvą - 4 knygos

  • Nuolaida knygai -81%
Internetu: 3,99 €
Knygyne: 19,96 €*
Sutaupote: 15.97 € (81%)
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
Informacija

KOMPLEKTAS. Skomantas. Istorinių-nuotykinių knygų serija paaugliams apie XIII a. pradžios Lietuvą - 4 knygos

  • Leidėjas: Tvermė
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS219

3.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Lietuviai, nepaisant savo ilgos, permainingos ir turtingos istorijos, negali pasigirti istorinių veikalų gausa. Taip pat nėra ir nuotykinės literatūros jaunimui. Šias dvi spragas bando užpildyti SKOMANTO knygų serija.

Kazys Almenas subūrė grupę literatų, kurie pabandė kurti apysakas jaunimui apie XIII a. pradžios Lietuvą. Vėliau prie šios grupės prisijungė ir daugiau rašytojų - tai leidžiamos bendru Skomanto slapyvardžiu apysakos.

Apysakose veikia tie patys pagrindiniai personažai: žemaičių rikis Zybartas, jo žmona Medeina ir penki vaikai: Daubaras, Junda, Uvis, Einius ir Gailė. Apysakų veiksmas aprėpia ne tik Lietuvą, bet ir latvių, rusų žemes, kitas šalis, su kuriomis lietuvių ir žemaičių gentys XIII šimtmetyje kariavo, bičiuliavosi ir prekiavo."Užkeiktas lobis"Jaunimui skirta apysaka iš XIII a. pradžios apie žemaičių rikio Zybarto žmonos Medeinos ir dukters Gailės pagrobimą ir pastangas išvaduoti jas iš kalavijuočių nelaisvės..."Ventės kalvis"

Apysaka iš XIII a. pradžios apie Ventės pilies kalvį Kernių, vykstantį kartu su rikio sūnumi Uviu į Rygų išgauti iš Ordino kalvių plieno grūdinimo paslapties."Atpildo strėlė"

Jaunimui skirta apysaka iš XIII a. pradžios apie žemaičių rikio Žybarto dukters Jundos nesėkmingas vestuves."Dievų valia"Jaunimui skirta apysaka iš XIII a. pradžios apie žemaičių rikio Žybarto žmonos Medeinos ir dukters Gailės išvadavimą iš kalavijuočių nelaisvės.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu