0

KOMPLEKTAS. Vienuolis, kuris pardavė "Ferrarį" + Kelias į didingumą + Nebijok gyventi

Šiuo metu neparduodama
Bet jus tikrai sudomins kuri nors knygą iš pasiūlymo ATPIGO! ar POPULIARIAUSIŲ KNYGŲ!
Informacija

KOMPLEKTAS. Vienuolis, kuris pardavė "Ferrarį" + Kelias į didingumą + Nebijok gyventi

  • Leidėjas: Luceo
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS59

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
"Vienuolis, kuris pardavė "Ferrarį""


Robinas Šarma (Robin Sharma) - žinomas lyderiavimo ir saviugdos ekspertas. Jis taip pat populiarus rašytojas, parašęs kelis pasaulinio garso bestselerius.

Žinomiausi jo kūriniai - "Vienuolis, kuris pardavė Ferrari" . Taip pat populiarūs tęsiniai: "Vienuolio, kuris pardavė Ferrari, lyderiavimo išmintis"; "Kas verks, kai tu mirsi" ir "Šventasis, banglentininkas ir vadovas".

Profesionalus teisininkas, Robinas Šarma yra organizacijos Sharma Leadership International (SLI) vadovas. Tai plačiai žinoma mokymo paslaugų firma, padedanti darbuotojams ir verslininkams atskleisti savo profesinius ir asmeninius talentus.

Robino Samios pašaukimas - padėti žmonėms suprasti, kas jie yra iš tiesų, ir gyventi kuriant aplinkui gėrį. Jo įkurtas vaikų fondas (The Robin Sharma Foundation for Children) padeda skurdžiai gyvenantiems vaikams įgyvendinti savo svajones.


"Vienuolis, kuris pardavė "Ferrarį" - tai istorija apie Džulianą Mantlį, žymų advokatą, kuris dėl netvarkingo gyvenimo būdo patiria beveik mirtiną širdies smūgį pilnoje teismo salėje. Jo fizinė negalia sukelia ir dvasios krizę, kuri paskatina jį keisti gyvenseną ir ieškoti atsakymų į svarbiausius būties klausimus. Tikėdamasis rasti laimę, jis leidžiasi į nepaprastą kelionę po Indiją, susipažįsta su senovine kultūra ir joje aptinka veiksmingą būdą, kaip pažadinti proto, kūno ir sielos galias, išmoksta gyventi aistringai, tikslingai ir ramiai. Knygoje nuostabiai dera amžina Rytų išmintis ir griežtas Vakarų sėkmės mokslas.


"Paprasta išmintis, kuri naudinga kiekvienam."

The Calgery Herald


"Ši knyga - gilus asmeninio tobulėjimo šaltinis... Ji moko siekti sėkmės ir gyventi harmoningą gyvenimą."

Investment Executive


 Iš anglų kalbos vertė Rozita Znamenskaitė


"Kelias į didingumą (antroji knyga)"Kelias į aukščiausią viršūnę prasideda nuo mažo žingsnelio. Ženkite jį šiandieną.


Ar esate pasirengę savo profesinį ir asmeninį gyvenimą pakylėti į naują didingumo lygį? 

Ar jaučiate, kad atėjo laikas realizuoti visas gyvenimo siūlomas galimybes? 

Gal pavargote nuo gyvenimo smulkmenų? 

Jaučiate, kad laikas pradėti žaisti naują žaidimą, vaidinti naujus vaidmenis?"Kelias į didingumą"
 - tai ir laimingo gyvenimo manifestas, ir verslo meistriškumo vadovas, ir nuostabus įkvėpimo šaltinis. Viso pasaulio skaitytojų pamėgtas saviugdos knygų autorius Robin Sharma dovanoja jums dar 101 didingo gyvenimo pamoką.

A
ntra dalis - "Kelias į didingumą, pirma knyga".


"Gyvenimo pabaigoje mažai kas iš mūsų gailėsis, kad nesutaupė daug pinigų. Na, nepavyko - ir tiek to. O gailėsimės, kad nespėjome aplankyti tiek nuostabių vietų, kad nebranginome draugų, kad nedrįsome rizikuoti, kad per mažai atidavėme šilumos mylimiesiems...


Ramūs laikai nepadarys jūsų geresnių - tapsite lėti, patenkinti savimi ir apsimiegoję. Įprotis kiūtoti saugioje zonoje ir slysti gyvenimu be jokių pastangų dar nieko neiškėlė į gyvenimo viršūnes.


Problemos - mūsų tarnai. Ateidamos jos atsineša galimybes. Jos padeda mums augti, artina prie profesinių bei asmeninio gyvenimo tikslų. Kiekviena problema duoda galimybę pagerinti esamą padėtį. Kiekvienas iššūkis - tai visų pirma šansas tobulėti. Vengti tokių iššūkių - vadinasi, vengti pažangos. Priešintis jiems - tai neigti didingumą."


Robin Sharma


Robin Sharma bestselerių autorius, lyderiavimo ir saviugdos treneris bei specialistas.

Žymiausia knyga „Vienuolis, kuris pardavė „Ferrarį““, kuriame pasakojama apie advokatą Džiulianą Mantlį, kuris dėl didelio krūvio ir nesugebėjimo susitvarkyti savo gyvenimo patyrė širdies smūgį teismo salėje. Norėdamas pasikeisti iškeliauja į Indija. šios šalies kultūroje ir budizme atranda daug naudingų šiuolaikiniam pasaulyje praverčiančių būdų.

Šioje knygoje "Kelias į didingumą"populiarus saviugdos literatūros autorius ir paskaitininkas Ribin Sharma toliau dalijasi su skaitytojais mintimis, kaip siekti asmeninio ir profesinio didingumo.


"Nebijok gyventi""Seniai jau norėjau prašyti knygą "Nebijok gyventi"... Tai išsamus vadovas, padėsiantis jums atskleisti tikrąsias savo galimybes ir pakilti į sėkmės aukštumas... Visi galime lavintis ir tobulėti, jei tik vadovausimės didingo gyvenimo filosofija ir įvaldysime saviugdos metodus."


Robin SharmaŠioje nepaprastoje knygoje sužinosite:

• Du šimtus laimingo gyvenimo paslapčių

• Daug proto, dvasios ir kūno lavinimo būdų

• Tikslų užsibrėžimo formulę

• Kaip moko siekti sėkmės Rytų ir Vakarų išmintis


Jūs išmoksite:

• Atsikratyti žalingų įpročių

• Užmegzti tvirtus ir ilgalaikius santykius

• Neskubėti ir visur spėti

• Ramiai gyventi sumaištingame šių dienų pasaulyje


Knygoje "Nebijok gyventi" pateikta išsami ir paprasta saviugdos programa, kuri padės jums pakeisti daugelį savo gyvenimo sričių. Jei laikysitės programos punktų, tapsite sveikesni, ramesni, labiau patenkinti, nebijosite užsibrėžti didelių tikslų. Programos paskirtis yra padėti jums realizuoti tikrąsias savo galimybes. 

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu