0

KOMPLEKTAS. Viskas apie žmogaus ir jį supančio pasaulio energetiką (6 knygos)

  • Nuolaida knygai -63%
Internetu: 12,99 €
Knygyne: 34,34 €*
Sutaupote: 21.35 € (63%)
  • Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Turime sandėlyje
Informacija

KOMPLEKTAS. Viskas apie žmogaus ir jį supančio pasaulio energetiką (6 knygos)

  • Leidėjas: Satwa
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS192

12.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

"Žmogaus energetika"

Šioje knygoje "Žmogaus energetika" V. Kivrinas – Kirlianų pasekėjas – atskleidžia nuostabų neregimą subtiliųjų energijų pasaulį. Čia pasakojama:

• Apie žmogaus energetiką ir jo aurą;

• Apie Kirlianų efektą;

• Apie augalų, gyvūnų energetiką ir jų sąveiką su žmogaus energetika;

• Apie paveikslų, fotografijų, filmų ir knygų energetiką;

• Apie žodžių, norų ir meilės energetiką;

• Apie tai, kas gali pakelti mūsų energetikos lygį ir sustiprinti biolauką.

Viską, kas egzistuoja pasaulyje – žmogų, liūtą, žuvį, akmenį, namą ar planetą – supa jų individualus energijos laukas, kurį galima vadinti energetika arba bioenergetika. Tokio lauko ypatumai dar toli gražu nėra ištirti kaip reikiant, tačiau tam, kad siekiant savo tikslų būtų saveikaujama su gyvų arba negyvų objektų energetika, praktinių žinių apie ją žmonijai visiškai pakanka. Visą gyvenimą žmogus keičiasi energija ir informacija su savo aplinka. Tas, kuris moka tai daryti geriau už kitus, harmoningiau įsitraukia į jį supantį pasaulinį ir gauna daugiau materialių ir dvasinių gėrybių, būna laimingesnis ir sveikesnis."Subtiliųjų energijų pasaulis"

Savo naujoje knygoje "Subtiliųjų energijų pasaulis" V. Kivrinas, garsus mus supančios erdvės energetikos tyrinėtojas, parodo, kad tai, kas nuo mūsų akių paslėpta, yra realu. Jis atveria duris į dar nepažintą subtiliųjų energijų pasaulį ir iššifruoja jo pranešimus. Kiekvienas materialus daiktas turi savą energetiką - neutralią, negatyvią arba pozityvią, todėl įprasti mūsų buities daiktai labai stipriai mus veikia energetikos lygmeniu.

V. Kivrinas atskleidžia:

• Kaip apsiginti nuo daiktų – vampyrų ir nuo daiktų su įdiegta energetika;

• Kaip neprisileisti energetikos vampyro;

• Kaip gauti energinį giminės palaikymą, kaip panaikinti giminės prakeikimą ir nusiimti senmergystės karūną;

• Kaip susigyventi su įvairiomis energinėmis būtybėmis ir fantomais.


Žmogaus mintys pradėjo realizuotis dažniau, lengviau susikuria fantomai, pasaulyje pasidarė stipresni energijos srautai.

Tačiau reikia mokytis valdyti tą galią. Jeigu žmogus harmoningai įsirašo į pasaulio energetiką, jo gyvenimas pasidaro geresnis."Aplinkos energetika"

Naujoje savo knygoje "Aplinkos energetika" V. Kivrinas – S. Kirliano pasekėjas – tyrinėja geografinių vietovių, miestų, mūsų namų ir butų energetiką. Jis pasakoja, kas tai yra geopatogeninės ir anomalios zonos, kaip jos veikią žmogų, kaip teisingai išsirinkti gyvenamąją vietą.

Jūs sužinosite, kad Žemę smelkia kosminės energijos srautai, kad dėl daugelio avarijų ir katastrofų kaltos būtent geopatogeninės zonos; sužinosite, kaip rasti savo sode ir darže gerus ir pražūtingus sklypelius; kaip sumažinti kenksmingų zonų įtaką ir apsisaugoti nuo spinduliavimo; ką reikia padaryti, kad jūsų butas jus saugotų.

Mūsų protėviai su meile žvelgė į Žemės planetą, vadino ją motina. Žmonės jautė planetos alsavimą, jos pulsą ir ja rūpinosi. Kiekvienas žmogus neregima bambagysle yra susijęs su Žeme, juk mes esame jos dalis. Mūsų pasaulis – energijų raizginys, ir būdami su juo harmoningi galime pagerinti savo gyvenimo kokybę. Žemės skleidžiamas spinduliavimas – ryšys su Kosmosu. Per šį spinduliavimą galime pasiekti harmonijos su Visata."Iššifruota vandens kristalų magija"

Ši knyga "Iššifruota vandens kristalų magija" yra pirmosios V. Kivrino knygos „Vandens energetika“. Iššifruoti vandens kristalų pranešimai“ tęsinys. Joje autorius atskleidžia naujas vandens paslaptis, pasakoja apie tas vandens savybes, kurios iki šiol buvo laikomos mistinėmis ir fantastinėmis.

Šioje knygoje "Iššifruota vandens kristalų magija" jūs sužinosite, kad esama sunkiojo ir lengvojo, gyvojo ir prakeikto vandens, kad šventintas vanduo turi savitų slėpinių. Autorius pasakoja apie vandenį kaip apie unikalų įsimenantį elementą, ir pamoko, kaip jį užkalbėti ir kaip apsiginti nuo piktų vandens užkalbėjimų, kaip panaikinti kerus ir apžavus. Be to, skaitydami šią knygą sužinosite, kokios yra gydovų poveikio vandeniui paslaptys ir kaip patiems įkrauti vandenį; kaip viekia vandenį emocijos, žodžiai ir mintys; kaip naudojantis vandeniu, paburti, kad norai išsipildytų; kaip energetiškai išvalyti namus ir atsikratyti fantomų bei minčių pavidalų."Namų energetika"

Šioje knygoje "Namų energetika" V. Kivrinas – S. Kirliano pasekėjas – aiškina, kaip aplink save sukurti harmoningą realybę, kokie yra harmonizavimo principai, koks gali būti energinis buto dizainas.

Kaip rodo nūdienos tyrinėjimai, ypač smarkiai mus veikia elektroniniai prietaisai, taigi nuo teisingo jų išdėstymo bute tiesiogiai priklauso mūsų darbingumas ir sėkmė gyvenime. Kuo prietaisas sudėtingesnis ir „protingesnis“, tuo stipresnis jo poveikis, o stipriausiai mus veikia kompiuteris, televizorius, telefonas, - tie prietaisai, kurie mums tarnauja kaip informacijos kanalai. Jūs sužinosite, kaip apsisaugoti nuo buitinės technikos prietaisų poveikio, kokią savo namuose jiems paskirti vietą, kad jie skatintų jūsų gyvenime tik pozityvias permainas; kaip išvalyti namus nuo negatyvios atminties ir negatyvių programų; kaip sukurti savą harmoningą Visatą, kuri veiktų jūsų labui!"Vandens energetika"

Šita knyga "Vandens energetika" pratęsiamos tradicijos, kurias savo tyrimais pradėjo įžymus japonų mokslininkas ir gydytojas Masaru Emoto. Vladimiras Kivrinas – Sergėjaus Kirliano pasekėjas – dalijasi savo ilgamete vandens tyrinėjimo ir bendravimo su vandeniu patirtimi.

Jis pasakoja apie struktūrizuoto, sidabro jonų prisotinto ir šventinto vandens energetiką, apie tai, kad vanduo turi atmintį, reaguoja į emocijas ir perduoda mintis, žmogaus organizme palaiko gyvybę, be to, aiškina, kaip įkrauti vandenį teigiama energija ir jį išvalyti nuo negatyvios informacijos. Vandens kristalų fotografijos, gautos kaip autoriaus bandymų rezultatas, rodo, kiek stipriai vanduo paveikiamas priklausomai nuo žmogaus mąstymo ir jo energetikos.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu