0

Kai jaučiuosi geras

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kai jaučiuosi geras

  • Leidėjas: Educata
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 20x20, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 16
  • ISBN ar kodas: 9786099549149

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
"Kai jaučiuosi geras"- tai žaisminga ir gausiai iliustruota knygelė mažiesiems, kurioje vaikai mokomi padėti kitiems, išklausyti draugą, mylėti save – tai ir yra gerumas. Ir dar daugiau...

Australų autorės ir iliustruotojos Treisės Moronei (Trace Moroney) ugdomosios paveikslėlių knygelės apie jausmus skirtos 2–7 vaikams ir jų tėveliams. Mielos, šiltos iliustracijos perteikia vaiko ir jo artimųjų kasdienes situacijas, kviečia tapatintis su zuikučiu ir jo šeima, kuris, kaip ir mažieji, pyksta, džiaugiasi, liūdi, pavydi, myli...

Ką reiškia įvairios emocijos ir jausmai? Ar pykti, pavydėti yra blogai? Kada pykstame? Džiaugiamės? Jaučiamės mylimi?.. Ką reiškia būti geram ne tik kitiems, bet ir sau?
Šie ir panašūs klausimai rodo, kad kalbėti apie jausmus ir juos suprasti, ne tik atpažinti, yra svarbu. Jausmai ir emocijos kuria santykį, lemia poelgius ir sprendimus. Gebėjimas pažinti, suprasti save ir šalia esantįjį ugdo empatiją, pagarbą, savigarbą, leidžia augti atvirai ir pasitikinčiai asmenybei.

Knygelės „Kai jaučiuuosi geras“ pabaigoje Pastabose tėveliams rasite psichologų įžvalgų ir patarimų, ką daryti, kai vaikas jaučia pavydą.

Iš anglų kalbos vertė Daiva Litvinskaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu