0

Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms

  • Nuolaida knygai -25%
4.0
(3 įvertinimai)
Kaina internetu: 8,79 €
Kaina knygyne: 11,59 €*
Sutaupote: 2.80 € (25%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-05-11 tiesiog

klasiku klasika...

Informacija

Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms

  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • ISBN ar kodas: 9786094373565

2020-10-31 8.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms" aprašymas

Neleiskite pavadinimui jūsų suklaidinti – ši knyga tikrai nėra apie tai, kaip manipuliuoti žmonėmis, o apie tai, kaip su jais susidraugauti!!!

Dale’as Carnegie’is – vienas žinomiausių praėjusio amžiaus bendravimo guru, o ši knyga – pagrindinis jo veikalas, parduotas daugiau kaip 30 milijonų tiražu visame pasaulyje. Kuo gi ši knyga tokia ypatinga? Ir kodėl ji, praėjus beveik šimtmečiui nuo pirmojo jos leidimo, vis dar puikuojasi perkamiausių knygų sąrašuose?

Greičiausiai todėl, kad knygoje kalbama apie žmonių santykius – ilgalaikius ir nuoširdžius. O ši tema buvo ir bus aktuali visais laikais. Tačiau kaip tokius santykius sukurti? Štai čia ir slypi šios knygos sėkmė. „Mes visi norime būti mylimi, mes visi esame svarbūs pirmiausia patys sau, ir čia nėra nieko blogo, – teigia autorius. – Tačiau jei mes padėsime kitiems žmonėms pasijusti svarbiems ir tai darysime visiškai nuoširdžiai, įvyks tikros permainos tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime.“ Štai keletas pavyzdžių, kaip tai padaryti:

- Nekritikuok, nesmerk ir nesiskųsk kitais.
- Visada atvirai ir nuoširdžiai reikšk susižavėjimą, padėką ir pripažinimą.
- Pažadink kito žmogaus norą veikti, entuziazmą.
- Atsimink, kad kitam žmogui jo vardas yra pats mieliausias ir svarbiausias garsas, todėl stenkis jį įsidėmėti ir visuomet kreipkis vardu.
- Išmok klausytis. Paskatink kitus pasakoti apie save.
- Kalbėk apie tai, kas įdomu kitam žmogui, o ne tik tau...
Vienas turtingiausių pasaulio žmonių Warrenas Buffettas apie šią knygą yra pasakęs: „Ji pakeitė mano gyvenimą.“ O kas trukdo jums pakeisti savąjį?

2020-08-17

o taip, klasikų klasika, kaip manipuliuoti žmonėmis:) autorius nusižudė, galima šiokias tokias išvadas ir iš to padaryti

2020-05-11

klasiku klasika...

2020-05-01

Puiki knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Bendravimo menas, kūno kalba

Dale Carnegie parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dale Carnegie tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms" perkama kartu