0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip mylėti savo paauglį

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2016-10-03 margarita

esu skaičiusi nemažai knygų apie tai, kaip sutarti su paaugliais, ir galiu pasakyti, kad ši - viena geriausių, ką teko skaityti


Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 6.49 SoldOut

Knygos "Kaip mylėti savo paauglį" aprašymas

Vadovavimas savo vaikui paauglystėje gali būti jaudinanti, drąsi ir dažnai rizikinga patirtis. Dr. Rossas Campbellas įsitikinęs, kad šiuo laikotarpiu tėvai išgyvena didelių sunkumų, neįstengdami bendrauti su savo paaugliais.

Dažnai klaidinga paauglystės samprata ir nerealistiniai lūkesčiai pastūmėja tėvus į nusivylimą. Dar labiau viską komplikuoja tai, jog iš tiesų mylintys savo vaikus ne visada geba išreikšti savo meilę taip, kad paaugliai jaustųsi tikrai mylimi ir suprantami.
Knygoje "Kaip mylėti savo paauglį" autorius siūlo idėjų, padėsiančių susidaryti rimtą, pusiausvirą požiūrį į bendravimą su paaugliais.

Tai, ką sužinosite iš šios knygos "Kaip mylėti savo paauglį" padės jums:
- Perteikti besąlygišką meilę paaugliui;
- Tvardyti paauglio pyktį... kaip ir savo paties;
- Įveikti paauglio depresiją;
- Ugdyti paauglį dvasiškai ir intelektualiai.

Išmintingi dr. Rosso Campbello patarimai padės jums ir jūsų paaugliui tapti artimesniems.
Tiesiog nustebsite, kokį džiaugsmą ir pilnatvę iš tiesų suteikia meilė.

Vertė Nida Norkūnienė

ATSILIEPIMAI

"Besąlygiškos meilės gija, einanti per visą šią knygą, paverčia ją turtingu audiniu, viltimi sušildančiu tėvų širdis... Knyga parodo tėvams, kaip mylėti savo paauglius tokiais būdais, kuriuos jie suprastų ir priimtų".
Colleen Toumsend Evans

„Ši knyga apeliuoja į mano vertybių jautimą, ypač gyvenant visuomenėje, kurioje pernelyg pabrėžiamas savanaudiškumas ir materializmas... Paprastai, aiškiai ji atskleidžia, kaip tėvai gali sugyventi su savo paaugliu."
Rogeer Staubach (Iš „Pratarmės")

„Mūsų suskilusioje visuomenėje, tragiškai yrant šeimoms, labiau nei bet kada reikia patarimo, kaip bendrauti su paaugliais, - jį ir duoda ši knyga".
Jack Wyrtzen, Word of Life

TURINYS

PRATARMĖ / 5   
ĮŽANGA / 7

1. PAAUGLIAI: VAIKAI PEREINAMUOJU LAIKOTARPIU / 9   
1. NAMAI / 17
3. BESĄLYGIŠKA MEILĖ / 30   
4. SUTELKTAS DĖMESYS / 39   
5. AKIŲ IR FIZINIS KONTAKTAS / 56   
6. TĖVŲ SAVITVARDA / 66
7. PAAUGLIO PYKTIS / 77
8. NUO TĖVŲ KONTROLĖS PRIE SAVIKONTROLĖS / 99
9. PAAUGLIO DEPRESIJA / 120
10. PADĖTI SAVO PAAUGLIUI INTELEKTUALIAI / 134
11. DVASINĖ PAGALBA PAAUGLIUI / 143
12. VYRESNIS PAAUGLYS / 161

Įžanga

ĮŽANGA
Vadovauti vaikui paauglystėje yra nelengvas, rizikingas dalykas, tėvai šiais laikais patiria didelių sunkumų. Beveik visais atžvilgiais jaunimo situacija kasmet darosi blogesnė. Paauglių savižudybių taip dramatiškai daugėja, kad dabar jos yra antroji pagrindinė keturiolikmečių-dvidešimtmečių mirtingumo priežastis. Per pastaruosius keletą metų teoriniai pasiekimai ir pavyzdžiai nugrimzdo į praeitį, nublanko. Narkomanija, jaunimo nusikalstamumas, paauglių nėštumas, seksualiniu būdu plintančios ligos ir desperacija yra statistiškai pribloškiantys.
Kas gi yra ne taip? Dažniausiai pirminis problemos šaltinis yra tėvai, stokojantys apgalvotos perspektyvos, kaip bendrauti su savo paaugliais. Dauguma tėvų turi iškreiptą supratimą, kas yra jaunystė ir ko jie gali tikėtis iš savo paauglio.
Nors dauguma tėvų tikrai myli savo paauglius, jie nežino, kaip tą meilę išreikšti, kad paauglys pasijustų mylimas ir suprastas. Tačiau tėvai, kurie iš tiesų trokšta suteikti savo paaugliams tai, ko jiems reikia, gali to išmokti.
Aš patyriau, kad tėvai, praktiškai įgyvendinantys šioje knygoje aptartus principus, sėkmingai pagelbsti savo paaugliams užaugti ir tapti atsakingais, brandžiais ir sąžiningais žmonėmis.
Kai kurie šios knygos principai paimti iš mano pirmosios knygos "Kaip mylėti savo vaiką". Kadangi paauglių poreikiai sudėtingesni nei jaunesnių vaikų, būtina pateikti ir kitokią informaciją.
Kai iš šios knygos minčių susidarysite rimtą ir apgalvotą požiūrį, kad rastumėte ryšį su savo paaugliu, būsite maloniai nustebintas, kaip gera ir puiku iš tiesų jį mylėti.
Pavyzdžių sėmiausi iš savo tyrimų archyvų ar atminties. Tikrieji vardai ir aplinkybės taip pakeisti, kad būtų apsaugota mano klientų tapatybė.2016-10-03

esu skaičiusi nemažai knygų apie tai, kaip sutarti su paaugliais, ir galiu pasakyti, kad ši - viena geriausių, ką teko skaityti

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip mylėti savo paauglį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

David Ross Campbell parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip mylėti savo paauglį", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip mylėti savo paauglį" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip mylėti savo paauglį" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip mylėti savo paauglį"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, David Ross Campbell tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip mylėti savo paauglį" perkama kartu