0

Kaip pamiršti buvusią meilę

Šiuo metu neparduodama
Bet jus tikrai sudomins kuri nors knygą iš pasiūlymo ATPIGO! ar POPULIARIAUSIŲ KNYGŲ!
Informacija

Kaip pamiršti buvusią meilę

  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 14x16, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9789955211907

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Trys geros priežastys pirkti knygą "Kaip pamiršti buvusią meilę. Receptai vienam asmeniui, netikėtai tapusiam viengungiu": 1. Jūsų antroji pusė išėjo, o kartu su ja ir apetitas. Nebegalite nieko praryti, tad jei jau valgyti, tai geriau skaniai. Suteikite malonumą skrandžiui, kai skauda širdį.

2. Ką tik palikote savo antrąją pusę ir kaltės jausmas graužia skrandį. Naujai pradžiai nėra nieko geriau už skanų patiekalą.

3. Jūsų geriausias (-ia) draugas (-ė), šiaip gyvybingas (-a) ir kupinas (-a) humoro, skęsta nerimą keliančioje katatonijoje nuo pat savo meilės istorijos pabaigos. Ši knyga gali paskatinti skruostikaulių krutėjimą ir pažadinti jo (jos) seilių liaukas."Kaip pamiršti buvusią meilę" - daugiau nei 50 individualių, lengvų ir tonizuojančių patiekalų receptų.


Iš prancūzų kalbos vertė Renata Ramanauskaitė

Įvadas


Įvadas


Kaip sakoma, „šaukštai po pietų" ir jūs jau „nebe savo rogėse"... Jūsų meilės istorija baigėsi ir nesvarbu, ar jūs išeinate, ar liekate, mūšis atnaujinant santykius su viengungyste yra toks pat. Jums nežinant, jūsų skrandyje užsimezgė mazgai. Tarp „Ne, nenoriu nieko matyti" ir „Atbėgu! Padarysiu viską, kad tik nelikčiau namie" jūsų kūnas reikalauja veiksmingos, bet trumpalaikės anoreksijos stadijos... Nėra nieko normaliau.


Nei traškučiai ar kiti paskubomis praryti užkandžiai, nei užsakymai tiekėjams su raudonais motociklais (galų gale tai priklauso nuo jūsų potraukio uniformai), nei koldūnai (ravioli) nepažadins jūsų iš šito žiemos miego! Ir tikrai ne itališki sumuštiniai ar dešrainiai, skubiai praryti prieš einant į naktinį klubą, ne prancūziškas sušis ir prastai išvirtas greitas maistas išeinant 22 valandą iš darbo padės jums susigrąžinti sielos ramybę.


Virtuvė jums tapo kredito kortele, telefonu ar baldu, kuri įsijungia, kai ją atidarote. Jums trūksta paties svarbiausio: malonumo.

Atėjo laikas susiimti, sukoncentruoti šitą sumautą egzistavimą ties tiesos salele: Jūs esate gyvas(-a)! Mėgaukitės kiekviena akimirka, skanaukite, gar-džiuokitės, laižykite: gyvenimas yra valgomas!


Ši knyga siūlo iš naujo atrasti gyvenimo malonumus, pradedant burna. Visai tikėtina, kad jūsų norai yra labai elementarūs (saldu - sūru, švelnu - aštru) arba susiję su tekstūra (minkšta - trašku). Maistas yra ne tik pirmoji jūsų naujojo viengungiško gyvenimo auka, bet ir pirmasis pasitenkinimo vektorius, kadangi yra lengvai prieinamas. Virtuvė maitina jūsų pojūčius; nesvarbu, ar renkatės produktus nuo prekystalio, ar nustatote kepimo karštį, ar gėritės gražia lėkšte, ar šiaip skanaujate, jums padeda regėjimas, lytėjimas, klausa, uoslė ir skonis. Virtuvė taip pat yra geras terapinis instrumentas: ji užima rankas ir mintis, patvirtina jūsų gebėjimą atlikti keletą nedidelių žygdarbių ir, kai pasitikėjimas sugrįžta, padeda įgyvendinti kai kuriuos receptus.


Jausti malonumą valgant, tai reiškia išdrįsti išbandyti netikėtumą, prabangą ir fantaziją! Jūs nebegyvenate kasdienio gyvenimo, bet išgyvenate išimtį - tai išnaudokite atgautą laisvę ir leiskite sau keletą gastronominių išsišokimų. Privalote būti imlus (-i) laikydamiesi pagrindinio principo: „Lepinkite save, nes jūs to vertas (-a)!"


Jums trūksta tik vieno žmogaus, o aplink taip tuščia", - rauda Lamartinas (prancūzų poetas - red.). Grąžinkite į savo gyvenimą žmones pradėdami nuo savo lėkštės...

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu