Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip sukonstruoti automobilį

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-10-31 8.99 SoldOut

Knygos "Kaip sukonstruoti automobilį" aprašymas

„Kaip sukonstruoti automobilį“ – tai pasaulinis bestseleris, išverstas į daugiau nei 10 kalbų.


Du draugai, žiurkiukas Arnis ir žvirbiukas Zylius, nusprendžia patys sukonstruoti automobilį. Prie jų prisideda rupūžius Pūslius (tikrasis vardas - Kristianas), galintis parūpinti visko, kad darbai prasidėtų.

Šie veikėjai nėra nei šventieji, nei gyvūnų pasaulio pažibos. Jie gyvena miesto pakraštyje tarp apleistų pastatų, automobilių remonto dirbtuvių ir metalo laužo sąvartyno, o jiems išgyventi padeda miklus protas ir aštrus liežuvis.


Jaunasis skaitytojas pasiners į istoriją, kurioje Arnis su draugais įveiks daugybę nesklandumų ir sužinos, kaip veikia automobilis.

Knyga „Kaip sukonstruoti automobilį“ padės suprasti, kaip dirba variklis, sankaba, stabdžiai, pavarų dėžė ir daugelį kitų dalykų.


2012 m. pasirodė pirmoji Martino Sodomkos, čekų inžinieriaus, knygelė vaikams „Kaip sukonstruoti automobilį". Autorių įkvėpė jo asmeninė patirtis antram gyvenimui prikeliant 1963 m. „Škoda Octavia", su kuria vėliau sėkmingai keliavo po Europą.


Iš čekų kalbos vertė Aigustė Vykantė Bartkutė


Visos serijos knygos:

Kaip sukonstruoti automobilį

Kaip sukonstruoti lėktuvą

Kaip sukonstruoti geležinkelį

  • Autorius: Martin Sodomka
  • Leidėjas: 700 eilučių
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 60
  • Formatas: 23x23, kieti viiršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099577029

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip sukonstruoti automobilį"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kaip sukonstruoti automobilį", kurį pristato Martin Sodomka. Siūlome ne tik išsamų "Kaip sukonstruoti automobilį" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Martin Sodomka. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kaip sukonstruoti automobilį". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kaip sukonstruoti automobilį" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kaip sukonstruoti automobilį" perkama kartu