0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kalėdų paslaptis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Kalėdų paslaptis


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 11.69 SoldOut
Knygos "Kalėdų paslaptis" aprašymas
Jostein Gaarder (Josteinas Gorderis, g. 1952 m. Osle) – norvegų rašytojas, garsiojo romano apie filosofijos istoriją „Sofijos pasaulis“ autorius.
„Kalėdų paslaptis“ – ypatinga knyga. Tokia, kurią reikia skaityti, belaukiant Kalėdų. Po vieną istoriją per dieną.

Viskas prasideda, kai Joakimui žūtbūt prireikia advento kalendoriaus. O lapkričio 30-ąją visi jie jau išpirkti… Joakimas su tėčiu jį randa paskutinę minutę – seną ir visiškai kitokį nei tie, įprastiniai. Jo kalendorius – magiškas. Atvėręs langelį, Joakimas randa ne žaisliuką, bet lapelį su pasakojimo pradžia. Tai istorija apie septynmetę mergaitę Elisabet Hansen, kuri, ieškodama pabėgusio avinėlio, iš XX a. Norvegijos pateko į praeitį – į Betliejų ir savo akimis matė Kūdikėlio Jėzaus gimimą. Kasdien Joakimas atveria vis naują langelį, ir Elisabet istorija ima darytis vis paslaptingesnė. Pasirodo, 1948 m. Norvegijoje iš tiesų pradingo maža mergaitė, kurios niekas iki šiol taip ir nesurado… Su kiekviena advento diena Joakimas vis daugiau sužino apie tikrąją Kalėdų istoriją ir Kalėdų paslaptį, o į Elisabet paieškas įsitraukia ir Joakimo tėvai.

„Kalėdų paslaptis“ – knyga, kurią galima skaityti daugeliu būdų: visų pirma, tai ypatingas, nepaprastas advento kalendorius, su kiekviena diena atnešantis naują paslaptį. Tai ir stebuklingas pasakojimas apie tai, kaip atsirado Kalėdos. Galiausiai tai – ir detektyvas, leidžiantis keliauti per istorijos puslapius.
Tereikia gruodžio 1 dieną atsiversti „Kalėdų paslaptį“.

Iš norvegų kalbos vertė Justė Nepaitė

  • Autorius: Jostein Gaarder
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 279
  • Formatas: 17x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094660597

Parašykite atsiliepimą apie "Kalėdų paslaptis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kalėdų paslaptis, kurią skaitytojams dovanoja Jostein Gaarder. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jostein Gaarder su knyga Kalėdų paslaptis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kalėdų paslaptis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jostein Gaarder. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kalėdų paslaptis palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kalėdų paslaptis" perkama kartu