0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kas tai pažino, – atpažintas bus (DVD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Kas tai pažino, – atpažintas bus (DVD)


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 6.69 SoldOut
Knygos "Kas tai pažino, – atpažintas bus (DVD)" aprašymas

Pristatomas antrasis serijos "Tautosakos tiltais į ateitį" leidinys "Kas tai pažino, – atpažintas bus".

Juo autorė, naudodama pirmojo leidinio formatą, pristato naują turinį, dalijasi praktine patirtimi, kokios gali būti folkloro (ypač žodinės liaudies kūrybos) interpretavimo su jaunais žmonėmis galimybės, naudojant jų gyvenimo aktualijas, patirtis ir naująsias informacines technologijas.

Leidinyje "Kas tai pažino, – atpažintas bus" galima klausyti, skaityti, matyti įvairių folkloro žanrų pavyzdžius bei jų temines kombinacijas su įvairių laikų autorinės kūrybos ištraukomis. Platus interpretuojamų pavyzdžių laiko diapazonas skatina neužsisklęsti konkrečios epochos rėmuose ir kūrybiškiau pažvelgti į folkloro žanrų raišką šiuolaikiniame pasaulyje.


Leidinys "Kas tai pažino, – atpažintas bus" galėtų būti naudingas visų ugdymo pakopų atstovams ? dėstytojams, studentams, mokytojams lituanistams, folkloro kolektyvų vadovams, ikimokyklinio ugdymo įstaigų, etnokultūros centrų darbuotojams bei visiems, kam įdomi tradicijos ir šiuolaikiškumo dermė.


Pirmasis serijos "Tautosakos tiltais į ateitį" leidinys "Iš gyvenimo žmonių bei žvėrių".Parašykite atsiliepimą apie "Kas tai pažino, – atpažintas bus (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kas tai pažino, – atpažintas bus (DVD), kurią skaitytojams dovanoja Rūta Grumadaitė-Pabarčienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rūta Grumadaitė-Pabarčienė su knyga Kas tai pažino, – atpažintas bus (DVD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kas tai pažino, – atpažintas bus (DVD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rūta Grumadaitė-Pabarčienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kas tai pažino, – atpažintas bus (DVD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kas tai pažino, – atpažintas bus (DVD)" perkama kartu