0

Ketė ir žavingasis ispanas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Ketė ir žavingasis ispanas

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786094068546

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ketė ir žavingasis ispanas" aprašymas
"Ketė ir žavingasis ispanas" - antrasis serijos "Balforų šeimos paveldėtojos" romanas.

Ketė Balfor išsiunčiama į Karloso Gereros jachtą. Bet tik gavusi prijuostę susivokia, kad čia atvyko ne žaisti, o dirbti! Nutrūktgalvis verslininkas Karlosas – tikra mįslė. Įstrigusi jūros viduryje su patraukliausiu ir galingiausiu kada nors sutiktu vyru, Ketė pasijunta įklimpusi kiek per giliai.
Karlosą naujoji tarnaitė žavi – jis tikrai pristatys ją prie darbo, nors kur kas mieliau pasiguldytų į lovą! Bet pirmiausia jam reikia sutramdyti šią įnoringą gražuolę...

Ankstesnis serijos "Balforų šeimos paveldėtojos" romanas:
M. Reid. Mija ir galingasis graikas

Iš anglų kalbos vertė Inga Stančikaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Ketė ir žavingasis ispanas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ketė ir žavingasis ispanas, kurią skaitytojams dovanoja Sharon Kendrick. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sharon Kendrick su knyga Ketė ir žavingasis ispanas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ketė ir žavingasis ispanas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sharon Kendrick. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ketė ir žavingasis ispanas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ketė ir žavingasis ispanas" perkama kartu