0

Ketvirtoji pramonės revoliucija

  • Nuolaida knygai -30%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 16,99 €
Kaina knygyne: 23,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (30%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Ketvirtoji pramonės revoliucija

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, kieti vireliai
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9785415024728

2020-09-30 16.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ketvirtoji pramonės revoliucija" aprašymas

Technologijos tobulėja taip sparčiai, kad nusitrina ribos tarp fizinio, skaitmeninio ir biologinio pasaulių. Pasaulio ekonomikos forumo įkūrėjas Klaus Schwab šiuos sparčius pokyčius vadina ketvirtąja pramonės revoliucija – tai jaudinantis ir sudėtingas laikotarpis, galintis pakeisti pasaulio raidą.


Prieš daugiau nei du šimtus metus atsiradęs garo varikllis visiškai pakeitė ir paspartino gamybą – tai laikoma pirmąja pramonės revoliucija. Vėliau sekė antroji, kai plačiai paplito vidaus degimo variklis, elektra, buvo sukurta daugybė išradimų ir prasidėjo masinis jų vartojimas. Trečioji pramonės revoliucija – žingsnis link skaitmeninių technologijų, padėjęs pamatus ketvirtajai, su kurios iššūkiais susiduriame jau šiandien.


Ji išskirtinė tuo, kad technologijų pasaulio plėtra pasiekė neregėtą tempą. Šiandien galima sukurti mikroschemas, mažesnes už smiltelę, eksperimentuojama su nanomedžiagomis, milijonus kartų plonesnėmis už plauką ir šimteriopai stipresnėmis už plieną. Šiandien jau laukiama pirmųjų „atspausdintų“ kepenų, kurias būtų galima persodinti žmonėms. O išmanūs įrenginiai ar bepiločiai lėktuvai – jau neatsiejama kasdienybės dalis.Knygoje „Ketvirtoji pramonės revoliucija“ bandoma pažvelgti, ką lemia tokia sparti technologijų plėtra ir kokia jos įtaka socialiniams ir moraliniams žmonių gyvenimo aspektams. Skaitmeniniai duomenys ir didėjanti automatizacija – iššūkiai, kuriuos priims ir su kurias turės susidoroti verslas, vyriausybės, pilietinė visuomenė ir individai.

Klaus Schwab siūlo, kaip dorotis su iškilusiomis problemomis, kad progresas tarnautų visuomenei, o ne ją supriešintų. Anot jo, etinės ribos turi būti ne peržengiamos, o gerbiamos – taip kiekvienas iš mūsų galės prisidėti prie geresnės ateities kūrimo ir mėgautis pažangos vaisiais.


Klaus Schwab – vokiečių inžinierius ir ekonomistas, 1971 m. įkūręs plačiai žinomą Pasaulio ekonomikos forumą, kasmet sukviečiantį pasaulio lyderius į Davoso kurortą Šviecarijoje. Čia jie aptaria aktualiausias šiandienos pasaulio problemas. Klaus Schwab yra net kelių specialių paramos fondų įkūrėjas. Jie skiria lėšas jauniesiems inovatyviems verslininkams, būsimiems ateities lyderiams. Jau daugiau nei keturis dešimtmečius knygos autorius aktyviai įsitraukia į globalios politikos ir ekonomikos klausimų sprendimą. 2017 m. jam suteiktas Kauno technologijos universiteto garbės daktaro vardas, jam taip pat įteikti įvairių šalių – Vokietijos, Lenkijos, Prancūzijos, Jungtinės Karalystės ir kitų – valstybiniai apdovanojimai.„Kaip plėtosis ketvirtoji pramonės revoliucija, priklausys nuo žmonių, kultūros ir vertybių. Naujos technologijos, kad ir kokios galingos atrodytų, yra viso labo žmonių sukurtos, žmonėms skirtos priemonės. To reikia nepamiršti, įsitikinti, kad inovacijos ir technologijos ir toliau būtų kuriamos žmonėms, o ne atvirkščiai. Tada technologijų proveržis paskatins tvarią visuomenės raidą, teikiančią naudos visiems jos nariams“ – teigia Klaus Schwab.


Tai pat skaitykite naują to paties autoriaus knygą „Ketvirtosios pramonės revoliucijos valdymas“

Parašykite atsiliepimą apie "Ketvirtoji pramonės revoliucija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslo populiarinimas. Gamta

Klaus Schwab parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Ketvirtoji pramonės revoliucija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Ketvirtoji pramonės revoliucija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Ketvirtoji pramonės revoliucija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Ketvirtoji pramonės revoliucija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Klaus Schwab tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Ketvirtoji pramonės revoliucija" perkama kartu